Skocz do zawartości

Jan80

Members
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jan80

 1. Jan80

  Poszukuję sprawdzonej taksówki w Warszawie?

  Taksówek tak w 100% uczciwych nie znam. Jest wprawdzie uber, ale też nie korzystałem z niego więc nie wiem. Może po prostu najlepiej kup bilet na OKbusa, który zawiezie cię pod samą bramę lotniska, bez problemu.
 2. A może coś szalonego? Jakaś tego typu jazda na torze wyścigowym ? Myślę, że żaden facet nie pogardzi takim prezentem
 3. Jan80

  Wakacje za granica

  Raz po jedzenie w 5-pięcio gwaizdkowym hotelu bardzo źle się czułem. Miałem trzy dni wyjęte z życia, także nie ma reguły. Wszędzie można się zatruć.
 4. Jan80

  Dieta pudełkowa

  My z żoną raz byliśmy na diecie pudełkowej, ale nie przyniosła ona większego efektu, bo niestety brakowało nam systematycznosci, jeśli chodzi o ćwiczenia i często podjadaliśmy. W sumie to pieniądze wyrzucone w błoto
 5. Jan80

  Gdzie z dzieckiem w Warszawie?

  Park Linowy Bielany. Świetne miejsce dla nieco starszych dzieci (od 3 lat w górę).
 6. Jan80

  Alergia u niemowlaka

  Nasz syn ma alergię na mleko ;/ nie ukrywam, że w przypadku małego dziecka jest to ogromny problem, bo toleruje jedynie modyfikowane mleko bez laktozy.
 7. Jan80

  Zabawki przez internet

  My zazwyczaj kupujemy zabawki w hurtowniach interentowych, bo te same zabawki, co w sklepie, w Internecie są zdecydowanie tańsze.
 8. Jan80

  Jakie gry edukacyjne na android?

  Ja bym nie pozwalał małemu dziecku grac na telefonach/tabletach itp. Będzie miał na to jeszcze czas. Lepiej pomysleć o innych formach gier i zabaw, np. gry planszowe edukacyjne, klocki Lego itd.
 9. My mamy z żoną nasze imiona oraz datę śllubu. Dobry sposób, aby nigdy nie zapomnieć o rocznicy
 10. Jan80

  Imprezy na dzień dziecka

  My w tym roku wzieliśmy dziecko do takiego punktu zabaw (coś w tym stylu jak są w galeriach). Miał frajdę
 11. Jan80

  Szczepic czy nie szczepic - oto jest pytanie!

  My wykonujemy tylko podstawowe szczepienia (WZB, gruźlica itd) absolutne minimum, aby dodatkowo nie obiążac organimu dziecka.
 12. Jan80

  Metody nauki języka obcego

  Język angielski to w dzisiejszych czasach podstawa. Obecnie niemal każdy pracodawca wymaga znajomości tego języka minimum na poziomie komunikatywnym. My z żoną zapisaliśmy naszego syna już w przedszkolu na dodatkowy angielski, aby miał jakieś podstawy zanim pójdzie do szkoły. Zresztą na wykształceniu dzieci nie należy oszczędzać.
 13. Jan80

  E-papieros

  e-papieros wcale nie jest taki nieszkodliwy, jakby się mogło wydawać. Ostatnie wyniki badań pokazują, że e-papierosy mogą przyczynić się do uszkodzeń naczyń krwionośnych.
 14. Jan80

  Skuteczne odchudzanie

  Zgadzam się. Trener persnalny najlepiej dopasuje trening. Ja dzięki pomocy trenera schudłem 10 kg
 15. Jan80

  Zabawka dla chlopca???

  Nasz syn jest zapalonym fanem Lego. Najlepierw było Lego Duplo, a teraz już zestawy dla starszych dzieci
 16. Jan80

  Prezent dla babci

  Kwiaty. To chyba to, co ucieszy każdą kobietę.
 17. My z żoną bardzo długo staraliśmy się o dziecko, przeszliśmy szereg badań i nawet lekarz już mówił, że szanse są znikome. Po wielu próbach bez żadnej ingerencji zewnętrznej w końcu się udało.
 18. Jan80

  Dziecięca sesja zdjęciowa

  My mieliśmy dwie sesje. Jedna to była sesja ciążowa, a druga po urodzeniu Jaśka. Polecam każdemu, bo pamiątka świetna, a profesjonalne zdjęcią robią wrażenie.
 19. Po co małemu dziecko telefon komórkowy? Uważam, że to nie jest dobry pomysł. Lepiej poczekać jak dziecko podrośnie i pójdzie do szkoły
 20. Jan80

  Pomysł na prezent dla chrześniaka

  My ostatnio naszemu chrześniakowi kupiliśmy klocki Lego Duplo w takim dużym pudełko.
 21. Jan80

  Cesarka jak to wygląda???

  Moja żona do ostatniej chwili tkwiła w przekonaniu, że rodzi naturalnie. Niestety dziecku nie spieszyło się na świat i zdecydowano się na cesarkę (dodam, że przy pierwszym dziecku rodziła naturalnie). Ma porównanie i uważa, że cesarka to nic przy prodzie naturalnym i jakby wiedziała, że wszystko przebiegnie ok, to już za pierwszym razem zdecydowała by się na cesarkę. Blizna się szybko zagoiła, większych skutków ubocznych też nie było.
 22. Jan80

  Zuzanna u dentysty

  W naszym przypadku wizyta u denstysty to istna katorga. Jaśiek nie chce otwierać buzi i krzyczy w niebogłosy, wiele razy było tak, że wizyta skończyła się równie szybko, co zaczęła. Może znacie jakieś sposoby na to, aby osowoic dziecko z dentystą?
×