Jump to content

Majjka456

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Majjka456

 1. Majjka456

  Materiały reklamowe

  Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości firmy pozycjonującej to według mnie możecie skorzystać z oferty http://seosklep24.pl/ gdzie możecie znaleźć mnóstwo bardzo dobrej jakości linków pozycjonujących z których warto skorzystać. Zajrzyjcie na ich ofertę i rezultaty wielu firm, są naprawdę niezłe. Klient jest dla nich wszystkim, świetne podejście - wysoka jakość linków w zakresie Trust Ranków - super sprawa i mega rezultaty osiągnąłem dzięki nim !
 2. Majjka456

  jak odzyskac pieniadze...

  Jeśli ktoś ma problem i nie może odzyskać swoich pieniędzy to naprawdę jest to jedna z opcji. Ciekawe portfolio macie, dobrze znać namiary na taką firmę w razie problemów !
 3. Majjka456

  Pracownia Psychologiczno - edukacyjna

  Ciekawa oferta pracowni psychologicznej. Podoba mi się taka opcja, super portfolio macie !
 4. Majjka456

  2.5 latek nie mowi

  Według mnie nie ma opcji żeby przez to tak mało mówił. Musisz udać się na pewno do Logopedy, ale to nie jest problem, mój też sporo czyta i ogląda po angielsku ale po Polsku już nieźle śmiga a ma nie całe 2,5 roku !
 5. Majjka456

  sprzet rehabilitacyjny dla dzieci

  Nadal aktualna ta oferta sprzętu rehabilitacyjnego czy już nie ?
 6. Majjka456

  Synek zowu chory

  Ja też co jakiś czas przeżywam to co wy drogie koleżanki, mój syn choruje co chwile. Jeszcze teraz się zaczęła szkoła i znowu pełno zarazków i pewnie znowu się zacznie...
 7. Majjka456

  Zabawy w domu podczas deszczu

  Ja uwielbiam się bawić ze swoimi dzieciakami, nawet czasami zabrać na komputerze a czemu nie ! Wiadomo że zabawa na świeżym powietrzu jest najlepsze, ale według mnie wszystkiego trzeba spróbować !
 8. Majjka456

  Jak bezpieczne są telefony komórkowe dla dzieci?

  Ciekawa sytuacja z tymi telefonami komórkowymi, nie wiedziałem że taka sytuacja się zdarza, muszę swojemu dzieciakowi zabronić używać takich telefonów !
 9. Majjka456

  Dziecko a stomatolog - dbanie o zęby.

  Ciekawe opcje na stomatologa dla dzieci dajecie, podoba mi się takie podejście. Według mnie o zęby trzeba dbać, dlatego warto systematycznie uczęszczać do dentysty !
 10. Majjka456

  Metody nauki języka obcego

  Ciekawe wskazówki dotyczące nauki języków i metod nauczania, podoba mi się takie podejście, jest na niezłym poziomie. Osobiście wysłałam ostatnio swoje dziecko do takiej szkoły. Nauki języków to przyszłość !
×