Jump to content

gosiulek

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About gosiulek

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 03/29/1977
 1. gosiulek

  Przedszkolak na kółkach

  mój 4-latek jeszcze na 4 kółkach jeździ i na razie nie zanosi się na to by zamienić je na 2 kółka
 2. hej mamusie łobuziaków piszcie z jakimi chorobami wracają wasze dzieci z przedszkola? Może będziemy sobie mogły wzajemnie pomóc. Mój mały łobuziak przyniósł niedawno wszy, oj byłam bardzo przerażona, wystraszona ..., nie wiedziałam co robić i znalazłam dobry bo skuteczny preparat Nyda, który pomógł mojej 4-latce pozbyć sie tego paskudnego pasożyta. aaa i znalazłam ciekawą prezentację ..:: NYDA ::..
 3. gosiulek

  Jakie witaminy, jakie badania?

  Nadin ma rację, powinnaś sobie zrobić w/w badania zanim zajdziesz w ciążę. Jeśli chodzi o witaminy, to na pewno powinnaś zażywać kwas foliowy. Można też przyjmować preparaty witaminowe, które zawierają kwas foliowy (wtedy nie zażywasz osobno drugiej tabletki kwasu foliowego). Ja zażywałam już kilka tygodni przed ciążą Prenate Elite, jest to kompletny preparat dla kobiet planujących, w ciąży i karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy i kwasy Omega 3, które również wpływają korzystnie na układ nerwowy, mózg i masę urodzeniową dziecka. PrenateElite
 4. gosiulek

  Co robic z nadmiarem zabawek???

  jest wiele sposobów pozbycia się zabawek , można zostawić dla kolejnego dzidziusia, podarować dla biednych dzieci albo też sprzedać np. na allegro.
×