Skocz do zawartości

jarek13

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O jarek13

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 02.02.1973

Converted

 • Skąd
  Prądnik

Converted

 • Zainteresowania
  filmy

Converted

 • Zawód
  technolog
 1. jarek13

  Holocaust na karnawał !

  Karnawał w Rio de Janeiro co roku zaskakuje czymś nowym jego uczestników i przybyłych gości. W tym sezonie przedstawianie wagonu pełnego trupów to pomysł grupy karnawałowej "Viradouro", która znana jest z tego, że lubi szokować. Jej rzecznik, tłumaczy powstały skandal, sugestią, że platforma pokazana jest po to, by Holocaust już nigdy nie powrócił. Cokolwiek wykrętne wyjaśnienie, a tak pojmowany karnawał raczej budzi niesmak niż radość życia i entuzjazm do zabawy. Niektóre rzeczy po prostu nie nadają się do żartowania z nich.
 2. jarek13

  Czas karnawału

  Chyba warto w tym roku zaszaleć w karnawał. Niektórzy tak ostro pracowali przez cały rok, że nie byli jeszcze na żadnej imprezie. Koniecznie trzeba to nadrobić. Nadchodzący karnawał będzie wyjątkowo obfitował we wszelkiego typu imprezy, zabawy i bale. Wcale nie trzeba jechać do Wenecji czy Rio, aby się dobrze bawić. Jedynie za miejscem dobrze się rozglądnąć dużo wcześniej. Można wtedy kupić okazyjnie, a wybór jest także większy. No i warto rozważyć jakiś przyspieszony kurs tańca. Karnawał 2010 niebawem.
 3. jarek13

  Wymienię się linkami

  Wymienię linki tekstowe na stałe. Wymiana dwustronna lub trójstronna. Twoje strony mogą mieć dowolną tematykę, byle nie był to spam. Moje strony są w domenie Sylwester 2009 mają PR od 1 do 4. Interesuje mnie podobna tematyka: turystyka, podróże, obiekty turystyczne w górach, nad morzem, nad jeziorem, rozrywka, sylwester, karnawał, zdrowie, uroda, gastronomia, informacje regionalne i podobne. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do współpracy. Jestem otwarty na różne inne propozycje satysfakcjonujące obydwie strony. Proszę pisz na adres mailowy podany w serwisie.
 4. jarek13

  Kto poleci dobry film

  Godny polecenia jest "Efekt motyla". Inne spojrzenie na naszą rzeczywistość. Daje do myślenia.
×