Jump to content

Sun

Members
 • Content count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Sun

 • Rank
  Senior Member
 • Birthday 07/01/1976

Converted

 • Skąd
  z oka cyklonu ;-)

Converted

 • Zainteresowania
  jak wychować czwórkę dzieci i nie zwariować ;-)

Converted

 • Zawód
  wychowuję ;-)
 1. Sun

  Noworoczne życzenia

  I ja, po długim okresie niebytności tu, życzę Wam wszystkiego pięknego w roku 2011!
 2. Sun

  Co teraz robicie???

  Ola, fajnie cię widzieć i fajnie, że było fajnie! Tego się spodziewałam!
 3. Rozumiem, że ta długonoga piękność to ty? No, nieźle, psiakość, można się zdołować...
 4. Sun

  Turcja

  Ach, Turcja... To już 12 lat mija od dwóch najszczęśliwszych tygodni mego życia. Mam nadzieję, Ola, że przywieziesz stamtąd wspomnienia conajmniej tak piękne jak moje Kapadocja rzeczywiście niezwykła.
 5. Sun

  Dobry tata kto to taki?

  Dobry ojciec przede wszystkim interesuje się DZIECKIEM. Dobry ojciec jest z dzieckiem od samego początku. Może są tacy,którym trudno gadać "do brzucha" matki swego dziecka, ale wówczas muszą nadrabiać od dnia porodu. Dobry ojciec umie zmienić pieluchę, zna datę i godzinę oraz wymiary swego potomka. Wie, jakie leki dziecko bierze i jaki kolor lubi najbardziej. Wie, czego się boi. Często ojcowie mawiają, że nie umieją z małym dzieckiem się "dogadać". I poczekają, aż podrośnie. Moim zdaniem, to bzdura. Wtedy będzie za późno. Bo jakże wybudować dom bez fundamentów?! Czy powielać / odrzucać zachowania własnego ojca? Myślę, że znaleźć złoty środek... albo nie, inaczej - powściągnąć emocje. To trudne. Jeśli ojciec nas krzywdził i mamy do niego żal, najczęściej nie pamiętamy, że coś było dobre... Najprościej - ściągać, co było dobre i nie powielać złego Czy świat zachodni przygotowuje do bycia dobrym ojcem? Hm, wiele się zmieniło na lepsze w tej materii, zwłaszcza w Polsce. Wyjście z wózkiem na spacer, to już raczej nie jest obciach dla mężczyzny. Ale z drugiej strony idą zagrożenia w postaci promowania np. homoseksualizmu i pracoholizmu... Recepta na bycie dobrym ojcem... chyba jej nie ma. Kochać i uświadomić sobie, że ta istota zwana moim dzieckiem, jest nim NAPRAWDĘ i to ja za nią odpowiadam
 6. Sun

  Co teraz robicie???

  Hehe, to zależy o co pytasz Jestem tak samo tłusta jak byłam i tak samo się czuję zmęczona Potworki w normie, aktualnie - odpukać! - zdrowe!
 7. Sun

  Co teraz robicie???

  Ja witam po długiej przerwie również
 8. Sun

  Jak zareagowalibyście na...

  Haha, kochana, zjada mnie, jeszcze jak, tylko wiesz, w drugą stronę to widać!
 9. No, to najlepiej jeździć na tych bezproblemowych np. na Piątkowie Wiesz, tych małych Koło wieży TV jest takie. Ale to dla kurażu, bo oczywiście te duże trzeba opanować. Najgorsze to jest chyba Rataje.
 10. Acz z lekka niesprawiedliwy
 11. Sun

  Krem na mróz

  Nivea jest cieżko rozsmarować, fakt. A ten Perfecta miałam, byłam zadowolona.
 12. Sun

  Jak zareagowalibyście na...

  No, inaczej się nie da
 13. Sun

  Wiara

  To zależy, w co konkretnie wierzymy. Kościół założył Chrystus, więc jeśli w Niego wierzymy, to należałoby założyć, że ta instytucja jest do czegoś potrzebna. Natomiast, moim zdaniem, bardzo wielu z nas utoższamia Kościół z ludźmi. Ja też tak mam. To chyba naturalne, ale jednak płytkie. W końcu nie dla ludzi idziemy na Eucharystię. Ja też, zamiast myśleć o tym jak o spotkaniu z Bogiem, czym faktycznie być Msza powinna, podgapiam się na ludzi i rozpraszam. I dołuje mnie to mocno A już w ogóle, kiedy muszę iść z dzieckiem. I to jest kolejna kwestia niezwykle ważna. Przecież coś dzieciom przekazać muszę i przekazuję, nawet jeśli twierdzę że wybiorą same. Wybiorą, owszem, ale na jakiejś podstawie. Wolałabym, żeby to była moja (i dobra) podstawa, a nie np. jakiejś sekty. Właśnie wczoraj miałam kolędę. Nie zdążyłam posprzątać i ksiądz był w pełnym szoku, ale u mnie bałagan jest ekstremalny, więc Go rozumiem W każdym razie zapytałam konkretnie o sprawę uczestniczenia we Mszy z dziećmi i spojrzeń ludzkich, negatywnych spojrzeń, na dziecko które usiedzieć nie jest w stanie (chodzi mi zwłaszcza o te maluchy do lat 4). Widoków na Mszę dla przedszkolaków nie ma, wobec czego zostaje ta ogólna dla dzieci. Niestetyż dla mnie, jest na 10.30 a ja działam w nocy i w dzień odsypiam
 14. Sun

  Dobranockowy Ogród

  Właśnie, "Dobranocny ogród" u nas też święci triumfy! A przy okazji, prócz Teletubisów, znacie jeszcze coś dobrego i edukacyjnego dla młodzieży do lat 4?
 15. Sun

  Wiara

  Jako, że na forum pewnym niegdyś uchodziłam za prawie "nawiedzoną", to czas zacząć tematy wiary I Boga. Chciałam zapytać, czym jest dla Was wiara? A właściwie Kościół, jako taki. Bo właśnie mam wstać i ruszyć tył, udająć się na Mszę i totalnie mi się nie chce....I źle mi z tym, bo wolałabym żeby mi się chciało.
×