Jump to content

Magda.Mała.Mi

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Magda.Mała.Mi

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 07/14/1974
 1. Magda.Mała.Mi

  Alergia u niemowlaka

  Mój 5,5 miesięczny synek ma uczulenie, które objawia się m.in. wysypką oraz nawrotem ciemieniuszki. Lekarz podejrzewa mleko, dlatego odstawiłam produkty mleczne. Zastanawiam się czy to uczulenie minie, czy jak będzie większy też będzie miał uczulenie. Jeśli ma być dzieckiem z alergią na niektóre pokarmy to pomyślałam, że warto wybrać się na kurs dietetyczny. Widziałam coś takiego na klubznizek.pl w dobrej cenie. Tam pewnie się nauczę, jak zastępować pokarmy innymi, żeby zapewnić dziecku zbilansowaną dietę.
 2. Mam do rozdania kilkanaście kuponów rabatowych na darmową przesyłkę kurierską w sklepie z soczewkami kontaktowymi okooko.pl - soczewki w oka mgnieniu. Ja okularów nie noszę, więc nie potrzebuję. Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt.
 3. Magda.Mała.Mi

  Czy planujecie jeszcze dzieciaczki?

  Tymek ma 7 lat Czy sprawić mu rodzeństwo?
 4. Magda.Mała.Mi

  Angielski w przedszkolu

  Mój synek chodził na angielski w przedszkolu od 4 roku życia i świetnie sobie radził. Teraz będziemy kontynuowali naukę w szkole językowej (obecnie ma 7 lat i idzie do 1-szej klasy).
 5. Magda.Mała.Mi

  Cześć, czołem :)

  Witam wszystkie mamy Jestem Magda, jestem mamą 7-letniego Tymonka. Nasz mały szkrab właśnie wybiera się do 1-szej klasy. Ja chyba jestem bardziej przejęta niż on
 6. Magda.Mała.Mi

  Zajęcia pozaszkolne

  Zbliża się początek roku szkolnego, a więc pojawia się dylemat jakie i ile zajęć pozalekcyjnych zapewnić naszym dzieciom. Tymek w przedszkolu chodził na język angielski i taniec. W tym roku idzie do szkoły i myślę o kontynuowaniu nauki języka angielskiego. Zastanawiam się też nad szkółką tenisa. Na Zaplanuj zajęcia dziecku w POZASZKOLNE.PL - Wszystkie zajęcia pozaszkolne w jednym miejscu! znalazłam kilka ciekawych ofert i już szukam opinii na temat zajęć w tych szkołach. Zastanawia mnie tylko czy 7-latkowi uda się pogodzić szkołę z zajęciami pozalekcyjnymi, a może wybrałam za mało atrakcji? Jak uważacie?
×