Jump to content

Danielowa_mama

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Danielowa_mama

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 11/29/1979

Converted

 • Zainteresowania
  psychologia rodziny, wychowanie

Converted

 • Zawód
  pedagog resocjalizacyjny
 1. Danielowa_mama

  ile płaci się za chrzest

  Ojej 500 zł to majątek!! Synka ochrzciliśmy gdy miał 3 miesiące. Ksiądz powiedział, że koszt to 100-200 zł to daliśmy 100 zł. Ale ja pochodzę z południowego wschodu kraju... tu pewnie inne ceny.
 2. Danielowa_mama

  Dobre rady jak nauczyc dziecko sikać do nocnika

  Próbowałam od ok. 8 miesiąca. Na początku udawała się ale usiałam niesamowicie się skupiać by "złapać" kupkę Stwierdziłam, ze wolę się dobrze bawić niż bez przerwy pilnować nocnikowania. Syn ma rok i 5 miesięcy i kilka dni temu zapytany czy chce kupę pokazał mi to łapiąc się za pupę. Dałam nocnik i jest! Uważam, ze metody siłowe tylko zrażają dziecko do nocnika. Teraz jak siada na nim sa sobie mówi :" sisisisi"
 3. Danielowa_mama

  Co zamiast oliwki?

  Ja oliwkę używałam bardzo krótko. Sprawdza się do dziś mleczko nawilżające Nivea beby. W takie dużej niebieskiej butelce z dozownikiem A buzię smaruję synkowi jak na dwór idziemy kremem pielęgnacyjnym bambino.
 4. Danielowa_mama

  Butla

  Mój synek ma 17 miesięcy i pije mleko... ale moje Z butli nawet soku ani herbatki nie chce. Sprawdził się niekapek Aventu A co do kaszek, jada je na śniadanka i nie jest grubaskiem. Kupuję takie bez cukru Nestle Zdrowy brzuszek. Daję mu je na mleku modyfikowanym (laktator dawno poszedł w kąt) takim w płynie Candia Mamo rosnę!
 5. Danielowa_mama

  :)

  Dołączyłam dzisiaj. Witam serdecznie Mam nadzieję spędzić tu miłe chwile Jestem mamą prawie 15 m-nego Daniela.
 6. Danielowa_mama

  rocznica ślubu..

  Dziś mija 5 lat od naszego ślubu Ach jak szybko minęły...
×