Skocz do zawartości

wydawnictwo

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O wydawnictwo

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 03.03.1994
 1. Chcesz nauczyć się języka obcego, ale idzie Ci to zbyt wolno? Twoje wyniki nie są takie jakich oczekiwałeś? Zacznij czytać czasopisma w języku obcym- tworzonych z myślą o uczących się języków. Jest udowodnione naukowo, że poprzez czytanie w języku, którego się uczymy łatwiej zapamiętujemy słówka i konstrukcje- zapamiętujemy je w kontekście zdania. W naszych czasopismach znajdziecie teksty o zróżnicowanym poziomie trudności. Do każdego artykułu dołączona jest lista trudniejszych wyrazów oraz konstrukcji, co sprawia, że nie musisz sięgać co chwilę do słownika, a czytanie staje się prawdziwą przyjemnością! Dlaczego nasze magazyny są najlepsze na rynku? Odpowiedź jest prosta: -nasze artykuły są ciekawe - czerpiesz przyjemność z czytania w języku obcym -a przede wszystkim KAŻDY ARTYKUŁ ZOSTAŁ NAGRANY W FORMACIE MP3 co sprawia, że możesz osłuchać się z językiem! W swojej ofercie mamy czasopisma: -OGÓLNE -DLA DZIECI -W BIZNESIE Już wkrótce dostępne będą pozycje do nauki innych języków obcych! (W tym mniej popularnych oraz egzotycznych). Napisz do nas jeśli nie umiesz się doczekać gazet w języku, którego się uczysz, ale nie mamy go w ofercie. Postaramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadzimy go do naszej oferty. Śledź naszą stronę internetową! Home Zobacz naszą stronę internetową i zamów już dziś! W prenumeracie zniżka!
 2. Chcesz nauczyć się języka obcego, ale idzie Ci to zbyt wolno? Twoje wyniki nie są takie jakich oczekiwałeś? Zacznij czytać czasopisma w języku obcym- tworzonych z myślą o uczących się języków. Jest udowodnione naukowo, że poprzez czytanie w języku, którego się uczymy łatwiej zapamiętujemy słówka i konstrukcje- zapamiętujemy je w kontekście zdania. W naszych czasopismach znajdziecie teksty o zróżnicowanym poziomie trudności. Do każdego artykułu dołączona jest lista trudniejszych wyrazów oraz konstrukcji, co sprawia, że nie musisz sięgać co chwilę do słownika, a czytanie staje się prawdziwą przyjemnością! Dlaczego nasze magazyny są najlepsze na rynku? Odpowiedź jest prosta: -nasze artykuły są ciekawe - czerpiesz przyjemność z czytania w języku obcym -a przede wszystkim KAŻDY ARTYKUŁ ZOSTAŁ NAGRANY W FORMACIE MP3 co sprawia, że możesz osłuchać się z językiem! W swojej ofercie mamy czasopisma: -OGÓLNE -DLA DZIECI -W BIZNESIE Już wkrótce dostępne będą pozycje do nauki innych języków obcych! (W tym mniej popularnych oraz egzotycznych). Napisz do nas jeśli nie umiesz się doczekać gazet w języku, którego się uczysz, ale nie mamy go w ofercie. Postaramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadzimy go do naszej oferty. Śledź naszą stronę internetową! Home Zobacz naszą stronę internetową i zamów już dziś! W prenumeracie zniżka!
 3. Chcesz nauczyć się języka obcego, ale idzie Ci to zbyt wolno? Twoje wyniki nie są takie jakich oczekiwałeś? Zacznij czytać czasopisma w języku obcym- tworzonych z myślą o uczących się języków. Jest udowodnione naukowo, że poprzez czytanie w języku, którego się uczymy łatwiej zapamiętujemy słówka i konstrukcje- zapamiętujemy je w kontekście zdania. W naszych czasopismach znajdziecie teksty o zróżnicowanym poziomie trudności. Do każdego artykułu dołączona jest lista trudniejszych wyrazów oraz konstrukcji, co sprawia, że nie musisz sięgać co chwilę do słownika, a czytanie staje się prawdziwą przyjemnością! Dlaczego nasze magazyny są najlepsze na rynku? Odpowiedź jest prosta: -nasze artykuły są ciekawe - czerpiesz przyjemność z czytania w języku obcym -a przede wszystkim KAŻDY ARTYKUŁ ZOSTAŁ NAGRANY W FORMACIE MP3 co sprawia, że możesz osłuchać się z językiem! W swojej ofercie mamy czasopisma: -OGÓLNE -DLA DZIECI -W BIZNESIE Już wkrótce dostępne będą pozycje do nauki innych języków obcych! (W tym mniej popularnych oraz egzotycznych). Napisz do nas jeśli nie umiesz się doczekać gazet w języku, którego się uczysz, ale nie mamy go w ofercie. Postaramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadzimy go do naszej oferty. Śledź naszą stronę internetową! Home Zobacz naszą stronę internetową i zamów już dziś! W prenumeracie zniżka!
×