Jump to content

zott

Members
 • Content count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About zott

 • Rank
  Senior Member
 • Birthday 11/17/1988
 1. zott

  mezoterapia

  Ja bardzo lubię tego typu zabiegi dla siebie. Po nich kondycja mojej skóry jest na prawdę lepsza i widać widoczne efekty. Jeśli szukacie takie namiary we Warszawie to uważam, że powinniście też odwiedzić tę stronkę- http://elesthetic.pl/index.php/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa/ Uważam, że ceny posiadają jak na Warszawę przystępne i znajdziecie tam też wiele innych zabiegów medycyny estetycznej.
 2. zott

  Moj dom - Moja twierdza

  Co do remontu, to uważacie, że warto ocieplać dom styropianem? Firm wykonujących tego typu usługi jest naprawdę sporo, to samo jeśli chodzi o wybór styropianu. Uważam, że warto zwrócić uwagę na jakość i parametry oferowanego przez producenta styropianu. Ja polecam zajrzeć do - www. Uważam, że ta oferta również i was może zainteresować.
 3. zott

  Remont pokoju dziecka

  A co powiecie na takie worki i poduchy do pokoju dziecięcego jak tutaj. Przyznam, że samej takie gadżety by mi się podobały do salonu. Czy Wy też gustujecie w takich gadżetach? Zastanawiam się czy w ogóle warto w nie zainwestować?
 4. zott

  A jaką sypialnie chciałyby mieć mamy..??

  O nie tylko nie telewizor Co jak co ale w sypialni to ja bym preferowała jakieś lustro W sypialni najważniejszym elementem jest oczywiście łóżko. Warto wybrać takie, które nie tylko będzie pasowało do wnętrza, ale będzie wygodne i pozwoli nam dobrze wypocząć. Warto wziąć uwagę łóżka tapicerowane jak Fabryka Sypialni posiada.
 5. zott

  Akcesoria dla niemowlat

  A co powiecie na takie wózki dziecięce sklep warszawa? Podobają się wam? A kolorystyka? Chciałam kupić taki w prezencie siostrzenicy. Co sądzicie o moim pomyśle?
 6. zott

  Ból kręgoslupa. Co robić

  A próbowaliście na sobie takie coś jak leczenie aparatem do elektroterapii? Słyszałam, że przy rehabilitacji taki sprzęt to cudo, które potrafi dać bardzo zaskakujące efekty. Jeśli szukacie takiego sprzętu to zobaczcie sobie ofertę na http://bitmed.pl/190-aparaty-do-elektroterapii
 7. zott

  żucie gumy a nasze zęby

  Osobiście nie lubię gum do żucia. Szczęka mnie od nich boli a leczenie moich zębów zostawiam specjalistom. Uważam, że w klinice http://dentiumclinic.pl/ bardzo profesjonalnie zajmują się leczeniem wszelkiego typu dolegliwości związanych z zębami. Profesjonalne zabiegi i dobrzy specjaliści. Zazwyczaj o opinie dotyczącą past, gum...pytam tego typu osoby
 8. zott

  Ach Te boczki!!!

  Zawsze je można ukryć pod odpowiednią bielizną Zobacz sobie tę na http://www.kostium.com/4-biustonosze Bardzo ekskluzywna i dla dojrzałej kobiety, przynajmniej ja tak uważam
 9. zott

  problemy z tatą?

  Jeśli w związku z rozwodem potrzebujecie jakieś tłumaczenia, to polecam Wam zajrzeć na http://hermeneus.pl/ Nie znam lepszych tego typu namiarów. Zawsze możecie najpierw poprosić ich o wycenę
 10. zott

  Dziwne wypryski na skórze dziecka

  A czy jadąc z dzieckiem na wakacje za granicę to staracie się zabrać ze sobą wszystkie niezbędne tłumaczenia np. medyczne czy inne specjalistyczne. Czytałam, że można takie załatwić na http://hermeneus.pl/
 11. zott

  Dzieci z Astmą i Alergią

  Czy zabierając takie dziecko na wakacje np. za granicę, to czy zabieracie ze sobą jego dokumentacje medyczną? Znajoma zastanawia się czy nie skorzystać z oferty dostępnej na http://hermeneus.pl/tlumaczenia-medyczne/ Co sądzicie?
 12. zott

  Waga i wzrost naszych przedszkolakow!

  Jak sobie radzicie z dziećmi otyłymi? Czy zaczynacie cokolwiek działać na własną rękę. Mam na myśli badania tego typu- http://dfmedica.eu/ i wizytę u specjalisty, czy czekacie na skierowanie ze szkoły.
 13. zott

  Dentysta - przyjaciel czy wróg?

  Jeśli szukacie sprawdzone namiary z Warszawy to słyszałam, że bardzo dobra jest ta stomatolog żoliborz warszawa. Sprawdźcie sobie namiary jeśli jesteście z okolic
 14. zott

  lakiery do paznokci???

  Zastanawiam się czy nie celować w coś więcej niż sama stylizacja paznokci. Może bardziej " Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja"? Zawsze masz większe pole do popisu i możliwość poszukania pracy w kilku odrębnych niejako branżach. Taki kierunek jest w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie - poczytaj sobie o nim na http://www.dziewulscy.pl/. Sama szkoła jest bardzo chwalona za wysoki poziom nauczania, ciekawe zajęcia praktyczne i kadrę składającą się z samych praktyków, z których część jest znana na całym świecie. Co sądzicie?
 15. zott

  Jakie liceum jest najlepsze

  Myślę, że liceum to nic w porównaniu z późniejszym kształceniem. Pytanie czy stawiać na popularne kierunki czy coś wyjątkowego. Recepty jednoznacznej nigdzie nie znajdziecie, ale warto robić to co się kocha. Ja sama rozważam dokształcenie się u http://www.dziewulscy.pl/ Studium posiada w ofercie wizaż i stylizację, ale ciekawszą opcją moim zdaniem jest kierunek " Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja" i jest to najstarsza w Polsce tego typu szkoła i wykształciła już mnóstwo osób, z których część jest znana w świecie.
×