Jump to content

ninaja

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ninaja

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 01/01/1970
 1. ninaja

  strylizacja kotki

  Jeśli weterynarz ciebie namawia to raczej wie co mówi. Po zabiegu kotka musi być otoczona szczególną opieką i mieć zapewniony spokój. Nie możesz jej karmić przez co najmniej 24 godziny od momentu całkowitego wybudzenia. Potem karmę można wzbogacać suplementem bioprotect z vetexpert, który wzmacnia odporność i uzupełnia mikroflorę, i który przyśpieszy powrót do dawnej formy.
 2. ninaja

  Ratunku, moj pies zaczal gryzc meble!

  Przyczyn może być wiele. Prawdopodobnie pies buntuje się bo nie chce zostać sam. Pod swoją nieobecność zostaw swojemu pupilowi jakiś przysmak np Snack Mobility Dog przysmak dla psów firmy VetExpert. To takie pyszne poduszeczki, przy których nie będzie się nudził, i który wpływa przy okazji na jego stawy. Przysmaki trzeba pochowć i zachęcić pieska do szukania. Trzeba pamiętać ,ze nie można podawać więcej niż 6-10 ciastek dzienne w zależności od wagi psa .
 3. ninaja

  domowe sposoby na relax

  Moim sposobem na relaks jest słuchanie muzyki na http://www.electronicbeats.pl/czytaj Dlaczego właśnie tam? Otóż słuchając mogę czytać o różnych wykonawcach, i wydarzeniach muzycznych. Tym sposobem np. dowiedziałam się o festiwalu audioriver.
 4. ninaja

  Wielkanocny stół

  Ja obecnie szukam jakiegoś sensownego obrusu n wigilię. Widziałam nawet fajne obrusy świąteczne na boże narodzenie ale jakoś nie mogę się zdecydować. Właściwie podobają mi się wszystkie. Może jakaś podpowiedź?
 5. ninaja

  rocznica ślubu..

  My każdą rocznicę spędzamy bardzo podobnie. Ale to nie znaczy że są nudne. Wpierw idziemy do teatru, potem na romantyczną kolację a następnie bierzemy http://apartament przy krawieckiej 81 jesteśmy tylko my dwoje i reszta świata w tym dniu nie istnieje.
 6. ninaja

  Którą sukienkę wziąć z długim rękawem?

  Kupiłam niedawno sukienkę z kolekcji sugarfree. Okazuje się, że nie mam do niej odpowiednich dodatków. Jakie będą najwłaściwsze? [ATTACH=CONFIG]3749[/ATTACH]
 7. ninaja

  robicie zakupy on-line??

  Coraz częściej kupuję w internecie jest to oszczędność czasu, pieniędzy. Kupiła na przykład sukienkę z kolekcji http://sugarfree.pl/ trafiłam na wyprzedaż (-40%) , nie płaciłam za przesyłkę a że był to pierwszy (już wiem że nie ostatni) zakup dostałam jeszcze 10% bonifikaty.
 8. ninaja

  Ostatnio kupiłam sobie...

  W sierpniu wybieram się na wesele i kupiłam właśnie sukienkę z kolekcji sugarfree. Brakuje mi jeszcze butów i dodatków, ale myślę, ze z waszą pomocą dam radę. Kolorze miętowy, który podobno jest na topie.
 9. ninaja

  Problemy ze snem.

  O ile bezsenność przygodna, zdarzająca się każdemu, nie jest większym problemem, to bezsenność przewlekła jest chorobą. Za taka uważa się bezsenność trwającą dłużej niż 3 tygodnie i należy się zgłosić po pomoc do lekarza. Specjalistą zajmującym się problemami bezsenności jest psychiatra. Terapia nie ogranicza się tylko do leków nasennych. To przede wszystkim uzmysłowienie nam błędów jakie popełniamy przed snem a nawet w ciągu dnia.
×