Skocz do zawartości

NetZofia

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O NetZofia

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 07.05.1961
 1. Jeśli nie macie wystarczającego wkładu własnego, to te dodatkowe opłaty są niestety konieczne, bo bank musisz się jakoś zabezpieczyć w razie waszej niewypłacalności. Takie dodatkowe ubezpieczenie to niestety wymóg w dzisiejszych czasach. Musicie to sobie przekalkulować. Bo może warto poczekać jeszcze jakiś czas i uzbierać na wkład własny, dzięki czemu unikniecie niektórych opłat.
 2. NetZofia

  Muzyka za darmo

  Też słucham radia, zupełnie za darmo. bardzo lubię stację rmf fm. Najlepsza według mnie stacja. Ją można słuchać cały czas bo nie dość, że tam jest jeszcze ta najlepsza muzyka to są jeszcze te najlepsze fakty, które na co dzień się nie widzi w komercjalizowanych telewizjach.
 3. NetZofia

  co aktualnie czytacie ??

  Czytam sobie teraz 50 twarzy greya. Książka może wciągnąć człowieka do końca. Wystarczy się odpowiednio wczuć i książka może być ciekawa i dla kobiety i dla faceta. Mój jak już przeczytam powiedział mi, że chciałby ode mnie pożyczyć tą książkę bo po prostu chcę coś ciekawego.
 4. NetZofia

  Jak poróżowac z małym dzieckiem

  W Chorwacji jest pięknie. Naprawdę wiedziałaś jakie to miejsce trzeba wybrać. Ja tam byłam z moim roku temu i przeżyliśmy bardzo dobre chwile. Właśnie w tym miejscu mi się oświadczył i właśnie w tym miejscu spędziliśmy nasze wakacje życia, niezapomniane do końca.
 5. NetZofia

  Gdzie wybrac sie na wczasy???

  W Grecji może być za gorąco, dla tych osób co nie są przyzwyczajone do takich upałów taka podróż może okazać się koszmarem i to bardzo dużym . Ja to jednak polecam inne właśnie miejsce do takiego odpoczynku - nasze piękne morze bałtyckie i kochane Mielno.
 6. NetZofia

  robicie zakupy on-line??

  Robię zakupy i on-line oraz robię zakupy w tych zwykłych sklepach stacjonarnych. Dla mnie nie ma żadnej większej różnicy. Dla mnie najważniejsze jest to abym ja nie przepłacała bo tego nie lubię robić. Zawsze szukam jakiś ciekawych przedmiotów i produktów w aktualnej gazetce.
×