Jump to content

DeniceXYZ111

Members
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About DeniceXYZ111

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 05/28/1955
 1. DeniceXYZ111

  Gdzie kupię dziecięce krzesła?

  Ja mam dla synka i jego znajomych jeden zestaw stoliczek i krzesełka. Ja akurat kupowałem to używane za malutkie pieniądze z ogłoszenia na portalu. Ale z tego co się orientuję takie zestawy są w sieciach handlowych, szczególnie teraz w porze letniej powinny być na nie promocje.
 2. DeniceXYZ111

  Czy jedynak to samotnik ??

  Nie uważam, że jedynak to samotnik. Wszystko zależy od charakteru dziecka, moja córeczka jest bardzo otwarta w kontaktach z innymi dziećmi i ludźmi. Ma wiele koleżanek i kolegów. Czasem dziecko może mieć rodzeństwo i być samotnikiem, to kwestia indywidualna.
 3. DeniceXYZ111

  Szczepic czy nie szczepic - oto jest pytanie!

  Coraz więcej rodziców decyduje się na nie szczepić dzieci, ja nie uważam, że to dobry ruch. Ja byłam szczepiona wiele razy i nic mi nie jest. Swoje dziecko też szczepie, uważam, że dzięki temu oszczędzam mu wiele cierpienia w które może zapaść bez tego.
 4. DeniceXYZ111

  Pies a lozko

  U Nas pies spał z nami, bo nie jest duży i nie przeszkadzał Nam. Problem pojawił się, gdy na świecie pojawiła się nasza córeczka. Bo Położna zasugerowała, że pies musi leżeć za łóżeczkiem nie odwrotnie, bo będzie czuł się ważniejszy i hierarchia będzie zaburzona. Ciężko było go oduczyć.
 5. DeniceXYZ111

  Ile przytyłyście w ciąży ???

  Ja przytyłam 8 kilo przez całą ciąże, bo w pierwszym trymestrze zamiast przytyć to jeszcze schudłam, przez złe samopoczucie. Po ciąży karmiłam piersią, więc waga szybo wróciła do normy. Także jestem jedną z niewielu szczęśliwych kobiet w tej kwestii.
 6. DeniceXYZ111

  Czy planujecie jeszcze dzieciaczki?

  Bardzo bym chciała, żeby moja córeczka miała rodzeństwo, bo sama jestem jedynaczką i uważam, że rodzeństwo jest bardzo ważne. Jednak przez obecną sytuację finansową nie mogłabym się na to świadomie zdecydować. Smutne to, ale takie są polskie realia. Może kiedyś...
 7. DeniceXYZ111

  Piersi po porodzie

  MI z B w ciąży zrobiło się C i taki rozmiar pozostał przez cały okres karmienia piersią, czyli 1,5 roku. Teraz znów mam B i nie utraciły nic z jędrności, rozstępów tez nie mam i jestem bardzo zadowolona, chociaż C bardziej ni się podobały.
 8. DeniceXYZ111

  Ile przytyłyście w ciąży ???

  Ja 20 kilogramów, ale ciążę prawie całą przeleżałam na podtrzymaniu. W szpitalu było podłe jedzenie i mi rodzina przynosiła. Raz lekarz jak jadła bułkę wyskoczył, że jak będę tyle jadła to będę wyglądała jak świnia. Ale mimo iz dużo przytyłam juz prawie wszystko zeszło.
 9. DeniceXYZ111

  Ile wiecie na temat depresji poporodowej?

  Mnie jako taka depresja poporodowa ominęła. Miałam babyblues tak trzy dni po porodzie płakałam i wogóle nie miałam na nic siły, na własne dziecko patrzeć nie mogłam ale szybko minęło. Wszyscy sie dziwili że po takim porodzie jestem w tak dobrej kondycji psychicznej.
 10. DeniceXYZ111

  Ze znieczuleniem czy bez????

  U mnie w szpitalu nie było mowy o znieczuleniu, chociaż niby mamy prawo żądać. jak mnie przyjęli to mnie poinformowali że wszystko będzie NATURALNIE, czyli w niewyobrażalnym bólu. Błagałam o cesarkę tak mnie wymaltretowało. Byłam sama bo męża wygonili do domu. Poród był w nocy. Skończyło sie kleszczami. Miałam pisac stargę ale ten oddział zamknięto tydzień później. Nasz kraj to zacofanie do potęgi entej jeśli chodzi o prawa kobiet na porodówkach.
 11. DeniceXYZ111

  Seriale tv

  Ostatnio pojawił się wciągający serial z tematyki zombie, a mianowicie "IZombie" - wiem, że nie każdy przepada za takimi klimatami, ale ten jest znacznie lżejszy w odbiorze niż np. The Walking Dead. Serial to ogólnie rzecz biorąc kryminał, więc jak ktoś lubi zagadki kryminalne to też można zobaczyć
 12. DeniceXYZ111

  Ubierac tak samo czy nie???

  W przypadku małych dzieci to chyba nie żadnego znacznie dla ich rozwoju czy coś w tym guście, chociaż z wiekiem mogą się pojawiać manifestacje co do tego, że dzieci nie chcą się tak samo ubierać. Wtedy należy to uszanować i forsować tego pomysłu na siłę.
 13. DeniceXYZ111

  Jakie kary dla dzieci?

  Niezależnie od tego jaką karę wybieramy to kluczową sprawą w kontekście jej skutecznego działania jest to czy dziecko rozumie za co jest ta kara. Jeśli tego nie rozumie to taka kara nie przyniesie żadnego skutku. Trzeba więc się upewnić, że dziecko wie co zrobiło źle.
 14. DeniceXYZ111

  18 nastolatka w ciąży

  Dawno temu ciąża w wieku 18 lat to nie było żadne wydarzenie, ale raczej norma. W końcu kiedyś średnia długość życia była znacznie krótsza od tej obecnej. Wraz z wydłużaniem się średniej długości życia przesuwa się również statystyczna granica zachodzenia w ciąże, a im większe odstępstwo od tej wartości tym większy szok
 15. DeniceXYZ111

  Piersi po porodzie

  No właśnie.. zazwyczaj bywa to problem i to nie tylko z powodu samego rozmiaru czy powiększenia, ale często piersi są obrzmiałe. W wielu przypadkach są też nadwrażliwe, co bardzo często wiąże się z fizycznym dyskomfortem, a nawet bólem. Nie wszystko tak różowo wygląda
×