Jump to content

eczestomir555

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About eczestomir555

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 06/16/1982
 1. eczestomir555

  Szkolenia

  Tak naprawdę prawie wszystko zależy od firmy, której zleci się takie szkolenie jak również od podejścia samych kursantów Czynnik ludzki jest tu naprawdę znaczący i ma przełożenie na całość... Zawsze można rozejrzeć się za szkoleniami online, poprzeglądać oferty, katalogi...poczytać indeksy tych szkoleń i poszukać czegoś najbardziej dopasowanego do potrzeb.
 2. eczestomir555

  Rodzinka - grilowania czas zaczac!!!

  Uwielbiam letnie grillowanie. Wielką radość sprawia przyrządzanie różnych frykasów na grillu. Wszyscy zbieramy się w ogrodzie i nic więcej do szczęścia nam nie brakuje. Oby tylko pogoda dopisywała. Czasami myślę, że nie warto jeździć na wakacje. Jak pogoda dobra to wystarcza mi to za wszystkie letnie przygody.
 3. eczestomir555

  rocznica ślubu..

  Rocznicę ślubu zawsze spędzamy w jakimś pensjonaciku. Mama zajmuje się dziećmi i raz w roku mamy weekend dla siebie. Nie kupujemy sobie prezentów, bo wspólny wypad jest dla nas najlepszym prezentem. Bardzo mi odpowiada taki rodzaj obchodzenia rocznic. Nie wiem czy to będzie tak całe życie, ale na razie jest fajnie.
 4. eczestomir555

  Moj dom - Moja twierdza

  A my mieszkamy z rodzicami i dwójką dzieci w trzypokojowym mieszkaniu. Trochę ciężko. Ale już nie długo. Budujemy mały domek, prawie 100 m2. W lipcu będziemy się przeprowadzać. Urządzam teraz to wszystko. Trochę to długo trwa, bo wszystko mąż robi sam, żeby było taniej. Ale radość wielka.
 5. eczestomir555

  Angielski w przedszkolu

  Mój synuś najwięcej angielskiego uczy się ... z gier komputerowych. Niestety taka prawda. W przedszkolu miał angielski, ale nic mu nie zostało w główce. Teraz jest w trzeciej klasie i widzę nawet jak grając w coś online, rozmawia a to z czechem, a to z anglikiem. Jakoś się dogadują. Ale to tylko dzięki takiemu kontaktowi.
×