Skocz do zawartości

DrVerena777

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O DrVerena777

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 14.05.1961
 1. DrVerena777

  Gry dla dzieci na xboxa

  Ja raczej kupuję gry w sklepach stacjonarnych, bo przecież to tylko płytka i zawsze może coś nie działać a przez internet żeby zwrócić trzeba odsyłać. Tylko wiadomo - gry kupowane w sieci są trochę tańsze niż normalnie w sklepie. Ale ja zazwyczaj nie kupuje nowości, bo są piekielnie drogie.
 2. DrVerena777

  jacy sa wasi tesciowie?????

  Moi teściowie choc mieszkają 200 km od nas to nawet przez telefon potrafią mnie wyprowadzić z równowagi . Za 2 miesiące wybieramy sie do nich na urlop a teściu już zapowiedział ze ma listę zadań które moj maz ma wypełnić a mnie to denerwuje bo jedziemy w końcu na urlop a nie do pracy.
 3. DrVerena777

  I kto ma jeszcze kochanego męża??

  Ja muszę powiedzieć że zaczełam doceniać swojego męża dopiero kiedy urodziła się synek ... pomaga mi bardzo od samego początku. Wstaje nieraz zemną w nocy , gdy dziecko jest chore to zawsze jest z nami. I cieszę się z tego że mam takiego męża a nie innego i nie zamieniła bym go na żadnego innego. Mój mąż to skarb.
 4. DrVerena777

  Jak długo czekałyście by zostać mamami?

  mi czasami wydaje sie to niesprawiedliwe,że ci którzy nie chcą mieć dzieci zachodzą w ciążę i czasami pozbywaja się tych cudnych dzieciaczków. nie umię sobie także wyobrazić jak to można wpaść? My staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata ale wszystko dobrze się skończyło mammy 2 letniego Jasia
 5. DrVerena777

  Kochana teściowa!!!

  Moja teściowa też nie jest aniołem;;przed ślubem to znaczy 8 lat temu była jak do rany przyłóż.A od kiedy urodziły się jej wnuki to ciągle słyszę że nie jestem dobrą matka i wogóle się na nią nie nadaje.Ciągle wytka mi jakieś błędy i mówi jak mam wychowywać dzieci.
 6. DrVerena777

  Co robicie dla siebie?

  Ja mam dwie córeczki ale nie narzekam na brak czasu dla sebie... pracuje już zawodowo ale zawsze mam czas na wieczór przy winie z koleżankami z dziećmi zostaje wtedy mąz albo któraś babcia ... a taki babski wieczór zawsze dodaje nam mnóstwo energii
×