Skocz do zawartości

SzefZella2009

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O SzefZella2009

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 01.05.1955
 1. SzefZella2009

  Gry dla dzieci na xboxa

  Cena jest dla mnie dosyć ważna, poza tym nie bardzo mam rozeznanie co do tego gdzie można w sklepach stacjonarnych kupić gry. Kiedyś były w empiku, ale wybór był tragicznie mały, a gier dla poszukiwanego przeze mnie przedziału praktycznie nie było. Szczerze mówiąc to nie orientuje się czy takie gry należą do nowości czy miały już premiery dawno temu..
 2. SzefZella2009

  Gry dla dzieci na xboxa

  Przedmiotem mojego zainteresowania są gry na xboxa 360 przeznaczone dla dzieci. Najlepiej jakieś z postaciami z książek, bajek czy filmów animowanych, np. Toy Story, Harry Potter czy coś takiego. Oczywiście to nie jest wymóg niezbędny, ważne żeby gra nadawała się dla młodszych graczy. Mam nadzieje, że można coś takiego dostać dla dziecka około dziesiątego roku życia. Mógłby ktoś polecić jakieś tytuły oraz ewentualnie sklepy, w których można je najtaniej kupić? Raczej wolę unikać portali aukcyjnych.
 3. SzefZella2009

  Mieszkanie komunalne

  Kredyt i mieszkanie ? Po co to ? aby później w POlsce to spłacać te 30 lat..Mi się wydaję, że to większego sensu nie ma i, że to się nie opłaca robić. Trzeba po prostu zdobyć w Polsce doświadczenie, podszlifować język i jechać stąd jak najdalej, jeśli się jest jeszcze młodym.
 4. SzefZella2009

  Gry edukacyjne

  Nie pozwalałabym grać na tablecie mojemu dziecko bo akurat to nie jest dobre rozwiązanie..Co się z tego dziecko nauczy, raczej niczego dobrego i tylko będzie miało problemy z tym by jakoś się normalnie wkomponować w społeczeństwo razem z równieśnikami.
 5. SzefZella2009

  jestem dumna

  Super, nic tylko zazdrościć i życzyć jeszcze większych sukcesów. Ja po prostu uważam, że jakby to powiedzieć: trzeba się cieszyć z tego co się ma ! jest dobrze a jeszcze może być jeszcze lepiej o wiele lepiej. Ja tylko gratuluję i na pewno życzę cały czas nowych sukcesów.
 6. SzefZella2009

  Ukochana zabawka??

  Dopiero dziecko w planach ale ja powiem, że u mnie w dzieciństwie taka ulubiona moja zabawka to taka lalka barbie. Bardzo lubiłam się nią bawić i do dzisiaj ją mam. Czekam może na córeczkę i wtedy ja jej to przekażę, ja jej właśnie dam tą moją zabaweczkę.
 7. Same plusy, jeszcze się można wyszaleć. Można samemu sobie jechać gdzieś na wczasy. Przedłuża się w ten sposób wiadomo swoje dzieciństwo..Taki wiek ostateczny w którym się decydować na dzieci to przede wszystkim wiek 30lat. Później może być za późno ..
 8. SzefZella2009

  swiateczne starania :)

  O jakie świąteczne starania wam chodzi ? Bo jakoś z tego co napisaliście to ja nic nie rozumiem..Już dawno po świętach. Teraz już powinnam czytać to, że ludzie normalnie macie swoje dzieci i się nimi bardzo chwalicie właśnie w tym temacie. Co tu jest grane
×