Skocz do zawartości

SzefJarred

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O SzefJarred

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 14.04.1988
 1. SzefJarred

  Jak urządzić mieszkanie w konkretnym stylu?

  A ktoś z Was orientuje się ile może kosztować taki projekt zrobiony przez architekta? Nie chcę wydać kilkunastu tysięcy tylko na pomoc dekoratora wnętrz, bo przecież te pieniądze można przeznaczyć na coś zupełnie innego. Może jednak ktoś doradzi coś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając mieszkanie w stylu skandynawskim? Jak zrobić, by pomieszczenie były spójne? Nie chce, żeby były identyczne;/
 2. Hej! Czy Wasze mieszkania są urządzone w jakimś konkretnym stylu? Czy poszczególne pomieszczenia w mieszkaniu są urządzone w ten sam deseń? Czym się kierować przy urządzaniu mieszkania? Mi bardzo podoba się styl skandynawski, bo wnętrza w tym stylu są naprawdę piękne.. Przestrzenne i minimalistyczne.. Ktoś podpowie mi, jak się zabrać do urządzenia wnętrza w określonym stylu? Co koniecznie powinno się znaleźć we wnętrzu w stylu skandynawskim? Czy do urządzania takiego wnętrza skorzystać z pomocy specjalisty?
 3. Nie ma żadnego znaczenia..To tylko wtedy pokazuję okres tego kiedy to dziecko się właśnie urodziło. Jest to mało istotne i jest to sprawa mało istotna..Głównie u mnie nasze dzieciaczki skaczą na trampolinie i głównie to nasz dzieciaczki układają puzzle.
 4. Tak gra planszowa może być. Ja to zawsze kupuję mojemu chrześniakowi jakąś grę planszową i ona się po prostu zawsze sprawdza tak w zupełności. Jeśli chodzi o inne rzeczy typu elektronika jakaś - tableta, jakieś smarfony to już różnie może być..lepiej tego unikać.
 5. U mnie nasze łobuzy mojej i żony bardzo często i z przyjemnością układają puzzle po prostu one mogą to robić cały czas i cały czas przecież mogą wtedy się tym zachwycać. Bardzo też lubią skakać na trampolinie. Po prostu to jest ich takie zajęcie numer jeden.
 6. SzefJarred

  Prywatne czy publiczne przedszkole?

  Taa lepiej do prywatnego. Wtedy się więcej czasu poświęca dziecku i dziecko zawsze się stawia wtedy na pierwszy miejscu. Jeśli sprawa się tyczy jakiś innych przedszkoli tych publicznych to tam nie jest tak do końca czy się nauczycielka tak dobrze zajmuję dziećmi czy też nie .
 7. SzefJarred

  Ubierac tak samo czy nie???

  A po co na co ubierać tak samo..Ja myślę, że nie warto tak ubierać. Lepiej jest o wiele inaczej ubierać. Bo lepiej przecież jest ubierać w inne stroje. Na początku jak dzieciaczki są małe to jeszcze tak ale później to już chyba nie warto ubierać w taki sposób.
 8. SzefJarred

  Witam i zapraszam!

  Witam jestem tu nowy założyłem konto wspólnie z moją kobietą razem tutaj sobie wchodzimy i razem na bieżąco zawsze piszemy na tym forum. Mamy wspólne hasło tak aby się nawzajem kontrolować. Na FB również mamy takie swoje tylko jedne konto z tylko jednym naszym hasłem.
×