Skocz do zawartości

Celestine040

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Celestine040

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 22.09.1964
 1. Celestine040

  Tanio, znaczy niemodnie?

  Zacznijmy od tego co to znaczy modnie?!? Dla jednego modne jest coś innego niż dla drugiego...chociażby dlatego, że w każdym kręgu czy to kulturowym, czy społecznym czy też wyznaniowym obowiązują inne zasady i inna "moda" W moim odczuciu każdy może ubierać się jak chce...poza tym kto tak naprawdę patrzy, czy "zwykła" kobieta na ulicy jest modnie ubrana...nie oszukujmy się nie jesteśmy jakimiś celebrantkami
 2. Celestine040

  Jakie gry edukacyjne na android?

  Oj, tego jest mnóstwo w appstore, wystarczy przysiąść na godzinkę i wybrać takie, które ci wpadną w oko:-) android nie ma jakichś tragicznych gier, wszystkie są zazwyczaj kolorowe i bardzo ładne graficznie, ale w edukacyjnych to lepiej może na portale edukacyjne zerknij nie na gry:-)
 3. Celestine040

  problemy z tatą?

  Mój nie robił i nie robi nadal... Zasłaniał się właśnie brakiem przełamania:-) nie umiem, nie wiem, boję się, i najlepszy tekst: ty to lepiej zrobisz:-) gra pod publiczkę, zazwyczaj działała, na początku, potem tylko ręką machałam, szkoda słów i ścierania się – faktycznie lepiej wszystko robiłam:-)
 4. Celestine040

  Jakie kary dla dzieci?

  Nie skonkretyzowałaś, o jaki wiek chodzi, ale ok. Jeśli chodzi o maluchy, to dość proste, metoda kija i marchewki, nagrody i kary, dawania i zabierania, kalpsikowania:-) Ta metoda dawania i zabierania może się sprawdzić czasami, jeśli chodzi o starsze dzieci, ale tu się już przydaje sztuka negocjacji:-)
 5. Celestine040

  co zrobić gdy dziecko kłamie?

  Gdzieś kiedyś słyszałam, że jeśli dziecko kłamie, to nie należy go blokować, bo wówczas zabijamy jego kreatywność:-) Ja kłamałam często i zawsze z potrzeby – jak się ma rodziców sztywniaków, to trzeba. A zakładam, że każde dziecko uważa, że ma rodziców sztywniaków i koło się zamyka:-)
×