Skocz do zawartości

Delfina777

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Delfina777

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 08.12.1973
 1. Delfina777

  Przedporodowy remont pokoju

  Najlepiej przewertować Internet i znaleźć najbardziej optymalny sklep z tapetami, z dobrymi cenami, z wieloma wzorami i motywami, a także z pokazanymi na stronie aranżacjami – to bardzo ułatwia wybór, jeśli ktoś jest niezdecydowany:-) Teraz, jeśli chodzi o artykuły dla dzieci, w tym także tapety i fototapety, wybór jest naprawdę bardzo duży:-)
 2. Delfina777

  Jakie stosujecie diety??

  Zależy, jak wiatr zawieje:-) jak potrzebuje szybko w jakąś sukienkę się wbić, to głodówkę stosuję, a jak tempo mnie nie goni, to jakąkolwiek, o której przeczytam, ale najlepsza dla mnie była dieta białkowa, dobrze się po niej czułam, najlepiej chyba w sumie...:-)
 3. Delfina777

  Preparaty wspomagajace odchudzanie

  Należy pamiętać, że są to tylko suplementy diety, czyli wspomagacze, a nie działacze. My same musimy działać, ćwiczenia się same nie zrobią i tabletki całej roboty nie wykonają za nas:-) suplementy są dobre, szczególnie wszystkie thermo z apteki, ale z ćwiczeniami połączone!
 4. Delfina777

  Czy lubicie sobie podjadac ?

  Pytanie czysto retoryczne chyba... :-) jasne, ze lubimy:-) ja nawet teraz, właśnie w tym momencie podjadam sobie żelki z Rossmana, kocham te żelki i będę kochała i sobie ich nigdy nie odmówię, żeby nie wiem co! Wyrzeczenia wyrzeczeniami, ale bez sado maso:-)
 5. Delfina777

  Jle wam przybylo przez swieta kilogramkow???

  Takie święta są od tego, żeby w talii przybywało, aby potem była dobra motywacja do tego, żeby wziąć się ostro za siebie, kiedy nasze ulubione jeansy nie wchodzą na pupę ani, co gorsza, na uda już:-) nie ma co się katować każdego dnia, czasami trzeba sobie pofolgować:-)
×