Skocz do zawartości

Cecille39

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Cecille39

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 23.04.1966
 1. Dla mnie samodzielna to to samo co zaradna czyli taka, która sama potrafi zatroszczyć się o siebie i swoją rodzinę, ale z drugiej strony nie przysłowiowa "zosia samosia", która nie potrafi przyjąć od nikogo pomocy, bo uważam, że każdy czasem potrzebuje wsparcia i przyjęcie go nie jest żadną ujmą.
 2. Cecille39

  Jak udaje wam się połączyć prace i dom??

  Mnie na szczęście się to udaje, bo od samego początku swojej kariery pracuję w domu. Może i nie jestem w tej chwili tak samo wydajnym pracownikiem jak wcześniej, ale staram się i na szczęście nie mam żadnych problemów w pracy, dlatego cieszę się, że tak mi się życie potoczyło.
 3. Cecille39

  Czy wasze dzieci spedzaja czas z dziadkami ?

  Bardzo często, ponieważ dbam o to, żeby dzieci były nauczone żyć w dobrych relacjach z rodziną i nie tyczy się to jedynie dziadków a wszystkich z najbliższej rodziny: ciotek, wujków, kuzynów itd. Ja w dzieciństwie nie spędzałam wiele czasu ze swoimi dziadkami i teraz przez to nie żyję z nimi w najlepszych relacjach, bo oni wolą te wnuki, które wybawili od niemowlaka.
 4. Cecille39

  jacy sa wasi tesciowie?????

  Ja mam wspaniałych teściów. Aż sama się dziwię, że tak o nich mówię, ale mam wielkie szczęście jeśli o nich chodzi. Na co dzień nie ingerują w nasze życie i się nie wtrącają, ale kiedy poprosimy to zawsze służą radą i pomocą. Może i są zbyt nadopiekuńczy, ale nie okazują nam tego, dlatego nam to zupełnie nie przeszkadza.
×