Skocz do zawartości

MCERWINA19

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O MCERWINA19

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 02.05.1957
 1. MCERWINA19

  Tanio, znaczy niemodnie?

  Ja uważam wręcz odwrotnie .... nigdy nie obkupuję się w drogich markowych sklepach, zazwyczaj jest to mój miejski bazarek albo sklepy internetowe gdzie wbrew pozorom można znaleźć naprawdę mnóstwo świetnych rzeczy za które płacę o połowę mniej niż w sieciówkach i co najciekawsze te ubrania nie różnią się już gatunkowo, powiem więcej zdarza się że te tańsze są lepsze
 2. MCERWINA19

  Praca za granicą

  Moja mama całe życie pracowała za granicą i przyznam szczerze, że miało to bardzo niekorzystny wpływ na nasze relacje co niesie za sobą konsekwencje aż do dziś. Wprawdzie świetnie się dogadujemy, rozmawiamy i jesteśmy bardzo zżyte niemniej jednak nie są to tak silne relacje jak wśród moich koleżanek.
 3. MCERWINA19

  Od czego jestescie uzaleznione??

  Ja niestety od kawy. Nie wyobrażam sobie nie rozpocząć dnia od filiżanki małej czarnej, w przeciwnym razie chodzę jakbym z tydzień nie spała i nie mogę się skoncentrować. Swego czasu byłam również uzależniona od papierosów, na całe szczęście udało mi się zerwać z nalogiem.
 4. MCERWINA19

  Dziadkowie interesuja sie wnukami???

  Bardzo się interesują i spędzają z nimi tyle czasu ile chcą i tyle na ile my im pozwalają, bo chociaż dbamy o to, żeby dzieci miały kontakt z dziadkami to staramy się, aby nie spędzały z nimi więcej czasu niż z nami, bo wiemy, że mogłoby się to przełożyć na pogorszenie naszych relacji.
 5. MCERWINA19

  I kto ma jeszcze kochanego męża??

  A ja z kolei swojego zaczęłam doceniać wtedy kiedy zaczął pracować w innej miejscowości i przez pewien czas widywałam go tylko w weekendy. Wtedy zrozumiałam jak bardzo mi pomaga w codziennych obowiązkach i zauważyłam jak trudno na co dzień było mi poradzić sobie bez niego.
×