Skocz do zawartości

Iefrain

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Iefrain

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 09.02.1971
 1. Iefrain

  Nowe mieszkanie

  Teraz gdy rodzina nam się powiększyła, stanowczo twierdzimy, że mieszkanie, które mamy w spadku po dziadkach jest dla nas za małe i czas kupić coś większego, bo to było w porządku dla pary bez dzieci.Mamy odłożony wkład własny, a resztę będziemy chcieli kredytować. Najbardziej chcielibyśmy kupić coś nowego, dlatego interesuje nas mieszkania warszawa stan deweloperski. Tylko wiadomo, z deweloperami w dzisiejszych czasach różnie bywa. Czy możecie jakiego polecić, który buduje w stolicy? Może ktoś z Was kupował nowe mieszkanie?
 2. Iefrain

  jak zaplanować pleć dziecka ???

  Te wszystkie rady, czy przesądy to raczej tylko zabobony i nie potwierdzone żadnymi dowodami. Niestety na genetykę nie mamy wpływu i tego nie da się zmienić. Jedyny sposób to wyjazd do Ameryki i zapłacenie sporej kwoty za namieszanie w genach i stworzenie dziewczynki. Ale czy wyprawa warta świeczki? Pozostawmy to naturze
 3. Iefrain

  Jakie witaminy, jakie badania?

  Kwas foliowy plus dieta pomagają w płodności. Ja przeszłam na dietę i skończyło się to nieplanowaną ciążą, wtedy dowiedziałam się, że dieta bogata w owoce i warzywa w tym właśnie pomogła, nieświadomie. Dodatkowe przyjmowanie kwasu foliowego na pewno nie zaszkodzi i jest polecany przy planowaniu ciąży.
 4. Iefrain

  Angielski w przedszkolu

  Ja bym zapisała, niech się oswaja z innym językiem. Zawsze się to przyda, a nie sądzę żeby zaszkodziło. Nie wiem tylko czy 3 letnie dziecko nie jest za małe na taką naukę. Mimo wszystko chyba warto spróbować. Zawsze można taką naukę przełożyć na kolejne lata.
 5. Sama mam mieszane uczucia na ten temat. Z jednej strony sobie myślę, że dzieci szybko łapią wiedzę i łatwiej się uczą, z drugiej strony zastanawiam się, czy język ojczysty przy tym nie cierpi. Ja jednak pozostaje przy dodatkowej nauce języka np. w przedszkolu niż dwujęzyczności.
 6. Iefrain

  Nauka przez zabawy - moje propozycje

  Ja uważam, że szubienica po angielsku też fajnie uczy poprzez zabawę. Dziecko uczy się słówek, można dziecko nakierować kategorią np. owoc. Oczywiście nie używając jakiś ciężkich i trudnych słówek lub sformowań. Dziecko dobrze ćwiczy pamięć w ten sposób.
×