Jump to content

McGrzegorz1998

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About McGrzegorz1998

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 02/24/1979
 1. McGrzegorz1998

  Narzędzia ogrodowe - jakie?

  podstawa musisz zainwestować w lepsze narzędzia aby dłużej służyły. Kiedyś kupiłem najtańszy szpadel i złamał się w połowie sezonu. A później zainwestowałem i nadal działa a mam go ponad 3 lata.
 2. McGrzegorz1998

  Rodzinka - grilowania czas zaczac!!!

  grill w lato to najlepsza opcja na spędzenie wolnego weekendu. Często spotykamy się ze znajomymi aby pobyć na świeżym powietrzu i do tego czasami sobie coś łykniemy. (ostatnio mieliśmy absolwenta cytrynowego)
 3. McGrzegorz1998

  Czy nasze zwierzaki smierdza??

  a czy człowiek śmierdzi?? śmierdzi jak nie dba o higienę. Tak samo jest ze zwierzakami. Trzeba dbać o nie to wtedy nie będą śmierdzieć. Prosta zasada. Nie mówię że po każdym spacerze trzeba np psa kąpać. Ale raz na jakiś czas na pewno.
 4. McGrzegorz1998

  Wycieczki z dziecmi

  z dzieciakami można na rower się wybrać. Ale najlepiej po jakiś bezpiecznych terenach np w lesie a nie po mieście bo co to za przyjemność jeździć z dzieciakiem między samochodami.
 5. McGrzegorz1998

  Jakie stosujecie diety??

  Ja jem regularnie i bardzo często piję wodę. To akurat mi się przydaję i to akurat mi się bardzo pomaga. Chociaż i tak muszę przyznać, że największe efekty miałem dzięki temu, że zacząłem sobie chodzić na basen i wtedy akurat mi spadła waga do mniejszej.
 6. McGrzegorz1998

  Makijaż

  Moja żona też tak robi chociaż ja widzę, że czasem już jest taka padnięta, że nawet nie ma siły na rozmowy ze mną..To jest dla mnie takie trochę śmieszne i dla mnie to trochę takie dziwne..Bo zawsze jej mówię, że to ja mogę się zająć naszymi dziećmi ale ona na to nie pozwala.
 7. McGrzegorz1998

  Jakie witaminy, jakie badania?

  Nie wiem czy to jest dobre by zażywać jakieś witaminy. Bo niektórzy je polecają a niektórzy mogą te witaminy jednak odradzać. Mi się tak wydaję, że lepiej ich nie brać i lepiej się zająć czymś innym szukać gdzieś indziej jakiś zdrowszych rozwiązań.
 8. McGrzegorz1998

  Alkohol papierosy i inne używki???

  To bardzo źle jak ktoś to widział...Nic tylko trzasnąć taką osobę w ucho i nic tylko taką osobę po prostu wyrzucić. Nie rozumiem jak to w ciąży można palić i nie rozumiem jak to można w taki dzień sposób sobie truć dziecko. Trzeba mi się uważać na nie i na siebie by było zdrowe.
 9. McGrzegorz1998

  W jaki dzień tygodnia urodziłyście SWOJE DZIECKO?

  Moja żona urodziła w piątek. Tak zupełnie niespodziewanie bo akurat wszyscy się tak spodziewali w sobotę ale faktycznie czasem się nie wybiera tego i czasem akurat się o tym nie decyduję. Chociaż moja mama też jak się później pytałem urodziła mnie w piątek.
 10. McGrzegorz1998

  jak dzieci reagują na noworodka?

  Na pewno dzieci się cieszą i na pewno dzieci są bardzo zdziwieni z tego powodu, że akurat ktoś jest jeszcze mniejszy od nich tylko później z czasem może być kłopot bo po prostu zrozumieć mogą, że to może być dla nich tylko konkurencja i trzeba będzie się takim dzieckiem zajmować.
×