Skocz do zawartości

RenaldoWks1983

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O RenaldoWks1983

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 07.01.1984
 1. RenaldoWks1983

  Lato, a ja myślę o zimie...:-)

  Właśnie wiecie, że nie tylko biura podróży? Ostatnio w pracy poruszyłam ten temat i koleżanka powiedział mi, że są takie firmy, organizatorzy turystyczni, którzy zajmują się takimi wyjazdami i gwarantują obsługę, instruktorów, animatorów, plany zajęć i wysoki poziom atrakcji:-) Słyszeliście o tego rodzaju firmach? Gdzie i jak ich szukać?:-(( Koleżanka nazwy nie pamiętała...(
 2. RenaldoWks1983

  Lato, a ja myślę o zimie...:-)

  Witajcie:-) Jak w temacie:-) A dlaczego myślę o zimie? Bo chcę wcześniej zapisać moje dzieciaki na ferie zimowe:-) W tamtym roku spóźniłam się i całe ferie przesiedzieli w domu, co nikogo nie uszczęśliwiło, uwierzcie mi...((( Także, moje pytanie, gdzie na ferie z dzieckiem? Z dziećmi w sumie:-) I czy jest taka możliwość, żeby wysłać dzieciaki same na taki wyjazd, coś jak kolonia, ale dla dorosłych? To znaczy, żeby byli instruktorzy, opiekunowie i animatorzy? Znacie jakieś firmy, które organizują takie wyjazdy? Będę wdzięczna za namiary:-)
 3. Najgorsze jest to, że przyczyny niepłodności mogą być bardzo zróżnicowane i to zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Czasami trudno ustalić konkretną przyczynę, a przecież od tego zależy dopasowanie odpowiednich metod leczenia tej niepłodności. W niektórych przypadkach trzeba przeprowadzić sporo badań.
 4. RenaldoWks1983

  Witaminy przed planowaniem

  Ja uważam, że tego typu suplementacja "w ciemno" to nie jest najlepszy pomysł. Uważam, że przed ciążowa i ciążowa suplementacja witaminami powinna być poprzedzona badaniami krwi oraz moczu. Trzeba mieć jakąś podstawę do ustalenia odpowiednich dawek witamin.
 5. RenaldoWks1983

  Jedno dziecko z rozsadku czy z wygody????

  Mimo wszystko trzeba przyznać, że jest w Polsce sporo rodzin, które chciałyby powiększyć liczbę dzieci, ale niestety warunki ekonomiczne im na to nie pozwalają. Wystarczy zobaczyć jak chętnie powiększają swoje rodziny Polacy żyjący w Niemczech lub Wielkiej Brytanii.
 6. RenaldoWks1983

  Czy jedynak to samotnik ??

  To jest zawsze indywidualna sprawa wychowania. Niestety w rodzinach z jednym dzieckiem rodzice są bardziej skłonni do pewnych zachowań wobec niego, np. nadopiekuńczości, poświęcania za dużej ilości czasu, rozpieszczania i tak dalej, a to może się przełożyć na relację dziecka z innymi ludźmi.
×