Jump to content

ONEEVANGELINA

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ONEEVANGELINA

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 08/19/1972
 1. ONEEVANGELINA

  Pasożyty a wysypka

  Lamblią można się w bardzo prosty sposób zarazić, wystarczy publiczna gastronomia, wcale nie jakaś brudna. Można ją przynieść również z przedszkola czy szkolnej stołówki. Minusem jest to, że niestety raz złapana, lubi powracać. No i można zarazić resztę rodziny.
 2. ONEEVANGELINA

  Katar alergiczny:(

  Woda morska jest chyba powszechnie dostępna w aptekach, ale polecam też kropelki, na które trzeba mieć już receptę. To jest Fanipos. Bardzo przyjemne krople ułatwiające oddychanie, ale też i leczące niektóre infekcje, stosuje się je dwa razy dziennie.
 3. ONEEVANGELINA

  Testy alergiczne- kiedy robić?

  Moje dziecko miało już dwa razy robione testy na pyłki, ale dowiedziałam się, że należy je powtarzać, bo taka alergia przytrafia się dzieciom z tendencją do astmy. A my mamy takie podejrzenie od czterech lat, spirometrii na razie nie było, nie ten wiek.
 4. ONEEVANGELINA

  Astma

  U mojej córki zdiagnozowano obturacje kiedy miała niespełna pół roku i tak od czterech nigdzie poza dom nie wybieram się bez inhalatora, bo nigdy nie wiadomo, co nas może spotkać. Od kaszlu do zapalenia płuc czasem mija ledwie kilka godzin.
×