Jump to content

Wiecemil2013

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Wiecemil2013

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 02/24/1977
 1. Wiecemil2013

  Mama dla taty:-)

  Tak, tak, mama dla taty także od czasu do czasu jakiś prezent może zrobić, szczególnie, jeśli może przy tym połączyć przyjemne z pożytecznym, prawda? Wy też tak macie? :-) Otóż, kochane, interesuje mnie torba, firmy Bugatti, ale nie byle jaka, tylko taka zapinana w pasie saszetka, na dokumenty i klucze, wiecie, o co chodzi? Bugatti, ponieważ mój mąż jest delikatnym snobem, nie będę ukrywała i wszystko stara się mieć z dobrych firm, a taka nerka dlatego, bo ostatnio Pan Perfekcyjny zgubił cały pęk kluczy do domu... No więc właśnie dlatego, żeby mu dopiec na poziomie i zasugerować coś delikatnie, poszukuję takiego modelu, najlepiej po dużych promocjach:-) Pomożecie? Satysfakcja to podstawa dobrego związku, nie uważacie? :-) Dzięki z góry:-)
 2. Wiecemil2013

  Pneumokoki

  Moje dziecko dostało szczepionkę przeciwko pneumokokom w wersji zrefundowanej, o czym dowiedziałam się od pediatry dopiero, kiedy miała dwa lata. Więc córka ma tylko dwie dawki z dostępnych czterech. Jako wcześniak z niską wagą urodzeniową.
 3. Wiecemil2013

  Szczepic czy nie szczepic - oto jest pytanie!

  Jeśli dziecko ma biegunkę z rotawirusa, to niech on lepiej wyjdzie, nie ma sensu powstrzymywać biegunki. Zastanawia mnie to, co czytałam na ulotce szczepionki przeciwko ospie wietrznej. Pisze na niej, że może wywołać... ospę wietrzną. To jaki ona ma sens?
 4. Wiecemil2013

  Bolące nogi

  Na bóle wzrostowe chyba nie ma specjalnie rady. Tylko lekarz, który oceni, jak szybko rośnie dziecko i czy mieści się w normie. Masaże i smarowanie nóg podziała miejscowo, jakaś ulga na krótki czas. Środki przeciwbólowe odradzałabym.
 5. Wiecemil2013

  Co robią teraz wasze łobuziaki?

  U nas jest plastelina i ciastolina, którą bardziej lubię, bo mniej brudzi. Czteroletnie dziecko przyniosło z przedszkola na piśmie prośbę, żeby więcej ćwiczyć się manualnie, bo to przygotowuje do pisania. Nie wiem tylko po co czterolatek ma pisać, chyba za wcześnie.
×