Jump to content

GASTONPL999

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About GASTONPL999

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 11/02/1965
 1. GASTONPL999

  Jaki grzejnik pokojowy?

  Chcę zapytać na co warto zwrócić uwagę wybierając grzejnik pokojowy... U nas w domu jeden z grzejników (w pokoju dziecka) często ulega awariom, wydaje mi się, że jest po prostu wadliwy i dlatego chcemy go wymienić na nowy. Te naprawy są uciążliwe, a sam grzejnik ma już swoje lata, więc wymiana będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Niestety nigdy nie kupowaliśmy grzejników i nie bardzo wiemy na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie rodzaje grzejników są najlepsze i gdzie szukać najlepszych okazji cenowych.
 2. GASTONPL999

  jak zrobic zabawke dla dziecka?

  Mnie się ciekawie udało wprowadzić dziecko w świat zabawek, którymi się bawiło w moim dzieciństwie. Robione z kartonów domki dla lalek i wyposażenie wnętrz, wymyślona przeze mnie i siostrę zabawa w papierowe ludziki, kolorowanki samodzielnie robione, ludziki z rzeczy dostępnych pod ręką.
 3. GASTONPL999

  problemy z tatą?

  U mnie osobiście nie było, natomiast było u przyjaciół. Problem był do tego stopnia, że w ogóle nie chciał zostawać z dzieckiem sam na sam. Znajoma dała facetowi szansę, najpierw pod swoim okiem, potem zaczęła go z małą zostawiać, no i jakoś poszło
 4. GASTONPL999

  Jakie kary dla dzieci?

  Nie pochwalam klapsów w ogóle. U nas kary dla małego są związane z przewinieniem, które popełnił. Nie posprzątał klocków, pomimo prośby, klocki wędrują do szafy i nie będzie się nimi bawił. Zrobił scenę w sklepie, bo chciał coś wysępić, po sklepie nie pójdziemy na plac zabaw tak jak zawsze.
 5. GASTONPL999

  leki uspakajajace

  Dziecko, któremu podaje się leki uspokajające, jest zwykle takie nienaturalnie spokojne, przymulone. Nie nazwałabym go dzieckiem grzecznym czy wyciszonym, ale raczej ospałym. Do tego mogą dojść problemy z koncentracją czy nie reagowanie na to, co się do niego mówi.
×