Skocz do zawartości

madeleine

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O madeleine

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 20.08.1971
 1. madeleine

  Ubezpieczenie dom - czy jest potrzebne?

  ja osobiście kiedyś myślałam że ubezpieczenie to zbędna rzecz i szkoda wydawać kasę. Dopóki nie przyszli sąsiedzie że są świeżo po remoncie i znowu muszą remontować ponieważ ich zalałam wodą z łazienki. Dzięki ubezpieczeniu niczym się nie musiałam martwić
 2. madeleine

  Rybki

  znajomi chcą swojemu dziecku powiększyć akwarium. Mają takie małe. Ale widzą że dziecko to fascynuje dlatego podjęty taki krok. Ostatnio byli w sklepie i sprzedawca użył sformułowania technika co2 Nie wiedzą czy to jest ważne czy. Szukali troszkę informacji w internecie i nie znaleźli jednej konkretnej odpowiedzi.
 3. madeleine

  Chodzicie na silownie??

  jakoś nie umiem się przełamać aby pójść na siłownię. W lato jest mi łatwiej ponieważ wsiadam wtedy na rower. Zimą już nie jeżdżę i tutaj robi się problem bo zawsze troszkę się zwiększam ze względu na mniejszą ilość ruchu. Na siłowni przeraża mnie to że pójdę tam a ja mam zero doświadczenia w takich miejscach. Prędzej się wybiorę na jakąś zumbę.
 4. madeleine

  Praca dodatkowa

  o pracę dodatkowo i dobrze płatną nie jest łatwo. Trzeba mieć jakieś doświadczenie albo fach w ręce (grafik, programista) Jeśli człowiek nie ma takiego fachu to ma gorzej. Można się starać o jakąś pracę w sklepach internetowych - dodawanie produktów, dodawanie ogłoszeń. Nie polecałabym korzystać z ofert typu składanie długopisów. Nie spotkałam się jeszcze z firmą która byłaby rzetelna.
 5. madeleine

  Czy wysłać dziecko na obóz językowy?

  raczej że warto wysłać dzieciaka na obóz językowy. Będzie miał styczność z językiem przez cały okres tego wyjazdu i to da efekty. W dzisiejszym czasie znajomość języka to podstawa. Więc im szybciej się nauczy tym lepiej dla niego. Może w tej chwili jeszcze nie myśli o swojej przyszłości ale to warto za niego troszkę pomyśleć.
×