Skocz do zawartości

YoshieMistrz555

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O YoshieMistrz555

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 11.11.1980
 1. YoshieMistrz555

  Jaki grzejnik pokojowy?

  Dobry grzejnik pokojowy to dobra marka, dobry producent i sprawdzony sklep. Możesz sobie poszperać w sieci, tam jest bardzo dużo modeli i wzorów, a poza tym można zazwyczaj poczytać opinie o danym modelu:-) Zamówienie składa się jak w każdym innym przypadku, w tych czasach to nie problem:-) Powodzenia w szukaniu i zakupach:-)
 2. YoshieMistrz555

  Czy jedynak to samotnik ??

  Wiesz co , do takiej sprawy można podejść na dwa zupełnie różne sposoby i w gruncie rzeczy oba są dobre. Ja przynajmniej uważam , że z reguły są dwie rożne interpretacje tej samej sprawy , bo każdy kij ma dwa końce , z tym się na pewno na pewno zgodzisz, prawda??
 3. YoshieMistrz555

  Jak tatusiowie przeżywają 9 miesiecy oczekiwań?

  Nie , nie i jeszcze raz nie , to z całym szacunkiem dla ciebie , dla twojej wiedzy i doświadczenia , w ktore przecież nie wątpię , to nie masz racji w tego typu twierdzeniach i rozwiązaniach , można to naprawdę zrobić w odpowiedni dla
 4. YoshieMistrz555

  Ze znieczuleniem czy bez????

  Tak , dokłądnie to chciałam napisać , ale zostałam tu uprzedzona w tym fakcie. Zgadzam się całkowićie i według mnie jest to jedyne chyba sensowne rozwiązanie w tej sprawie , więc mogę z ręką na sercu polecić ci dokładnie to samo. W stu procentach!
×