Jump to content

susieevil17

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About susieevil17

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 11/13/1988
 1. Pokój, który docelowo będzie pokojem naszego synka jest teraz graciarnio- rupieciarnią. Czas najwyższy ogarnąć temat, bo do porodu już tylko 4 miesiące... Zastanawiamy się, czy urządzać ten pokój jak dla małego dziecka, czy po prostu wystarczy go odświeżyć? Chodzi mi np. o kwestię związaną ze ścianami. Czy wato położyć tapetę w typowo dziecięce wzory? Sklep z tapetami w którym byliśmy miał takie w ofercie. Czy lepiej sobie odpuścić, bo potem za kilka lat będzie to trzeba wszystko zrywać? Może po prostu wystarczy jakaś przytulna kolorystka? Jak urządzaliście pokoje dla waszych maluszków? Były to słodkie pokoje w misie, czy raczej bez takich ozdób?
 2. susieevil17

  co aktualnie czytacie ??

  Lauren Oliver. Delirium. Trylogia - wielkie tomisko, super spędzony czas:-) Rząd USA przejął kontrolę nad życiem obywateli. Jednym z jej przejawów jest poddawanie ludzi zabiegowi, który ma pozbawić ich głębszych uczuć. Nastoletnia Lena z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym przestanie jej zagrażać amor deliria nervosa, czyli miłość. Jednak na krótko przed planowaną operacją w jej życiu pojawia się Alex. To dla niego serce dziewczyny zabije mocniej i dla niego gotowa będzie zaryzykować swoje życie. Bo miłość – choć może zabić – może też ocalić.
 3. Nick Bruel. Zły Kocurek kontra wujek Muniek:-) Najgorszy koszmar każdego opiekuna! Kocurek i Szczeniaczek mają na tydzień zostać w domu. Ale kto się nimi zaopiekuje podczas nieobecności właścicieli? Nieoceniony wujek Muniek, gwiazda rubryki z Fajnymi Faktami –człowiek, o którym myślisz, że o kotach wie absolutnie wszystko. Czy rzeczywiście? Czy uda mu się przetrwać? Zły Kocurek kontra wujek Muniek to kolejny tom bestsellerowej serii Nicka Bruela dla początkujących czytelników. Jego książki doprowadzają do śmiechu nie tylko dzieci, ale i dorosłych – dzięki przezabawnym ilustracjom i historiom, w których każdy właściciel kota rozpozna swojego pupila.
 4. Elizabeth Maxwell. Happy End - bardzo pozytywna książka:-) ycie 46-letniej Sadie Fuller trudno nazwać romantycznym. Jest raczej zwyczajną mamą – z lekką nadwagą, nawałem obowiązków i codziennymi problemami związanymi z samotnym wychowywaniem 11-letniej córki. Ale Sadie ma tajemnicę – podczas gdy reszta przedmieścia śpi, Sadie zarabia na życie, pisząc powieści erotyczne pod pseudonimem K. T. Briggs. Choć jej własne życie intymne niczym się nie wyróżnia, Sadie ma dryg do wymyślania kipiących seksem scen z udziałem wysportowanych i idealnie pięknych postaci w bardzo skąpych strojach.
×