Jump to content

Netrenate

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Netrenate

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 07/06/1963
 1. Netrenate

  Jak mieć gęste włosy

  Witajcie Kochane, od jakiegoś czasu mojemu mężowi wypadają włosy. Ma znacznie wyższe czoło, zakola się powiększyły i z tyłu ma jakieś prześwity. Mi to całkowicie nie przeszkadza, ale on jest całkowicie przewrażliwiony na tym punkcie. Przez to ma gorszy nastrój i jakoś gorzej czuje się sam ze sobą. Czy jest jakieś sposób, żeby mieć na nowo gęste włosy? Jak to zrobić Czy trzeba zdecydować się na przeszczep? I czy jest to skuteczne? Może macie jakieś gotowe rady i możecie mi coś polecić? Z góry dziękuję.
 2. Netrenate

  Jak pozbyć się mszycy?

  Należy sadzić na grządkach i rabatach rośliny, których mszyce nie tolerują czyli anyż, kolendrę, czosnek, szczypiorek, cebulę, petunię i rzodkiewki; 2.Wysiewać nasturcje, które działają jak pułapki na mszyce czarne, a odstraszają inne ich rodzaje; 3.Czyścić rośliny z mszyc (szmatką lub papierową serwetką), ale pozostawiać na pędach po kilka rozgniecionych osobników, bo w ten sposób powstaje ostrzegawczy sygnał chemiczny co działa odstraszająco na inne mszyce; 4.Opryskiwać zaatakowane rośliny samodzielnie przygotowanymi wyciągami, naparami, odwarami lub gnojówką z roślin zawierających substancje chroniące przed owadami (ważne aby dokładnie pokrywać spodnią stronę liści i kąty między pędami a ogonkami).
 3. Netrenate

  co aktualnie czytacie ??

  Glass Cathy - Skrzywdzona... uwielbiam tą serię! Mała Jodie jest pełnym agresji dzieckiem, niechcianym i przekazywanym do kolejnych rodzin zastępczych. Jej ostatnią nadzieją jest Cathy Glass, pracownica opieki społecznej. Kobieta, poznając dziewczynkę, powoli odkrywa wstrząsającą historię dziecka skrzywdzonego przez swych najbliższych. Prawdziwa i bardzo trudna historia, po której nie pozostaje się obojętnym.
 4. Nie tylko dla dzieci - uwierzcie mi, świetna książka! :-) Marcin Prokop. Longin. Tu byłem. Longin podbija świat Longin razem z babcią i wujkiem wyrusza na Mazury, gdzie rozkręca interes z witaminizowaną karmą dla łabędzi (ale psst, nikt nie musi wiedzieć, że to zwykłe kulki z chleba). Z rodzicami i Bracholem jedzie do Paryża, bo jakimś cudem udaje im się dostać paszporty (smutny pan w okularach musiał chyba przysnąć). A na koniec wyjeżdża z kumplami nad morze i od razu zachodzi za skórę kierownikowi kolonii (który sięga mu do pasa…). No to co? Komu w drogę, temu… Longin! Longin, co z ciebie wyrośnie? Już wiadomo – Marcin Prokop.
×