Jump to content

EmmaEuro

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About EmmaEuro

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 06/24/1986
 1. EmmaEuro

  Wilgoć w pokoju...

  My rok po przeprowadzce do nowego mieszkania kupiliśmy sobie taki osuszacz, ale pierwszy zakup nie był udany - wzięliśmy pierwsze lepsze urządzenie z marketu i po 4 miesiącach przestało działać. Drugi zakup był już bardziej świadomy i wybraliśmy coś lepszego http://www.osuszacze.watersmile.pl/zastosowanie/dom/ Te osuszacze znakomicie nadają się do zastosowań domowych, nawet przy częstym stosowaniu. Nasz działa do dzisiaj.
 2. EmmaEuro

  Cesarka jak to wygląda???

  Witaj jeśli chodzi o podnoszenie głowy to tylko podczas zabiegu. Cesarka wygląda następująco. Przyjeżdżasz na odział. Podają Ci kroplówkę. Następnie na salę zabiegową Cie zawożą. Następnie wkuwają się w kręgosłup. Masz znieczulenie od pasa w dół. Następnie rozcinają Ci brzuch i wyciągają dzidziusia.
 3. EmmaEuro

  Cesarka na życzenie ma być zakazana

  Jestem jedna z tych kobiet, która przeszła jedna cesarkę i wcale nie jestem za tym żeby była na życzenie. Generalnie wybór należy do kobiety.
 4. EmmaEuro

  Ze znieczuleniem czy bez????

  Szczerze mówiąc również zaliczam się do osób bardzo wrażliwych na ból. Generalnie raczej nie zdecydowała bym się na poród bez znieczulenia.
×