Jump to content

ageusz777

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ageusz777

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 08/21/1984
 1. ageusz777

  Rekord porodowy :>

  Jeśli ma siły i zdrowie, to jej sprawa. Jeśli potrafi wychować taką ilość dzieci, należy podziwiać. W naszym pseudo opiekuńczym państwie już kilkoro dzieci na utrzymaniu to jest wielki wyczyn. Zastanawiam się jednak, jak jej organizm znosi to, że ona non stop jest w ciąży.
 2. ageusz777

  Ze znieczuleniem czy bez????

  Każdy ma inny próg bólu, który albo wymaga takiego znieczulenia, albo nie. Wiele zależy też od tego, jak długo trwa poród i jakie są ogólne warunki. Wiadomo, że w upale bardziej odczuwamy dolegliwości i wtedy nie jest wskazane, żeby rodzić w bólu dwa dni.
 3. ageusz777

  Cesarka na życzenie ma być zakazana

  Wszystkim zwolenniczkom cesarki na życzenie chcę przypomnieć, ze jest to bardzo inwazyjna operacja. Jak z własnej i nieprzymuszonej woli można być jej zwolennikiem? Są do niej wskazania medyczne: zły wzrok matki, złe ułożenie dziecka, ale po co kombinować, jak jest dobrze?
 4. ageusz777

  Witam

  A dzień dobry dzień dobry dzisiaj szykuję się u mnie kolejny gorący dzień. Nie wiem jak tam u was jest ale ja mam wielkie szczęście - posiadam w swoim domu klimatyzację. Pomaga mi ona niesamowicie. Gdyby nie to, musiałbym chyba na jakiś czas przenieść się do piwnicy.
 5. ageusz777

  leki uspakajajace

  Drodzy rodzice nie należy dawać dziecku żadnych leków. Nie jest to potrzebne..Uzależni się od nich i będą niepotrzebne skutki uboczne. Skłaniałabym bardziej do odwiedzenia jakiegoś psychologa albo szczera rozmowa z malcem. To może pomóc bardziej niż te tzw. 'piguły'
 6. ageusz777

  Co pijecie w upalny dzień?

  No i zapomniałem powiedzieć, do tej mojej wody dodaję kostki lodu. Tak aby się schłodzić. Nie wiem czy to prawda ale słyszałem, że aby szybko ugasić pragnienie należy napić się gorącej herbaty z cytryną..Do końca w to nie wierzę czy ktoś to potwierdzić może?
 7. ageusz777

  Co pijecie w upalny dzień?

  Też piję tylko wodę mineralną. Najlepsza jest taka co ma dużo magnezu. Na pewno nie piję słodkich napoi typu - cola, sprite albo coś takiego..Oczywiście one mi smakują ale tylko w zimie. Teraz tak dla zdrowia i dla poprawy samopoczucia piję zwykłą wodę z cytryną.
 8. ageusz777

  Od czego jestescie uzaleznione??

  czasem tak bywa ale to może nie jest aż takie uzależnienie lecz warto może się uwolnić od tego do póki nie zmieniło się to coś w gorszego. Moim uzależnieniem a może nie wiem jak to nazwać to porządki potrafie często sprzątać musze mieć czysto i wszystko dobrze poukłaane.
 9. ageusz777

  Co robia mamy w weekendy???

  oo to fajnie tak często wypadać wspólnie robie się taka wieź coś o tym wiem u mnie się tak nie da nie każdy ma na to czas więc wychodzimy od czasu do czasu w weekendy. Ja często zajmuję się domem lubie to robić nie wiem tak się nauczyłam tak to u mnie wygląda )
 10. ageusz777

  Kawały o teściowych

  Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do ładu. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo samochodów, wypadki, zabije się gdzieś. - Ok. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, ze strąciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - Ok. Teraz kupię jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany Julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Ufff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.
 11. ageusz777

  Kawal:)

  Dzieci z amerykańskiej szkoły jadą na wycieczkę. Nauczyciel poucza dzieciaki, żeby w czasie wycieczki odnosiły się do siebie poprawnie. - Nie chcę słyszeć żadnych rasistowskich dowcipów. Wszyscy są równi bez względu na kolor skóry. Dlatego umówimy się, że wszyscy są niebiescy. A teraz proszę wsiadamy do autobusu. Jasnoniebiescy proszę do przodu, a ciemnoniebiescy do tyłu.
×