Jump to content

mazi88

Members
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About mazi88

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 11/17/1988
 1. mazi88

  Jakie kursy dla dzieci?

  dokładnie angielski lub jakiś inny język to najlepsze rozwiązanie. Moja znajoma zapisała córkę do szkoły Speak Up. Na tą chwilę jest zadowolona bo widać postępy w znajomości języka.
 2. mazi88

  Co robia mamy w weekendy???

  ja łącze pożyteczne z przyjemnym. Jeżdżę na rowerze z moją drugą połówkę i później on opisuje przebyte trasy. Wszystko udostępnia na Kuźnia w Siodełku . Super sprawa bo można zwiedzać a autem nie wszędzie można wjechać i nie wszystko się zobaczy. A podróż po lesie wśród śpiewu ptaków to jest to.
 3. mazi88

  Preparaty wspomagajace odchudzanie

  możesz spróbować herbat big-active. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że się sprawdza. Osobiście polecić mogę Slim Plus. Ma fajny grejpfrutowy smak.
 4. mazi88

  Ciemieniucha

  Spotkałem się ostatnio z taką nazwą choroby "ciemieniucha". Co to jest i jak to się leczy?? Miał ktoś z Was styczność z tym?
 5. mazi88

  Kamera z funkcją elektronicznej niani

  marka się zgadza. Ale to inny model. O tej kamerce Xblitz również sobie poczytam.
 6. miałem styczność z alkomatem alkohit X60. Fajna sprawa. Na imprezie był testowany. Fajna zabawa była z nim. Można bez problemu dmuchać w kilka osób ponieważ alkomat jest wyposażony w lejek.
 7. mazi88

  Kamera z funkcją elektronicznej niani

  KaniaM a jaki Ty masz model?? Miałabym chociaż jakiś punkt zaczepienia do czego mogłabym porównać kamerkę Xblitz zachwalaną przez znajomą.
 8. Czy ktoś z Was miał styczność z kamerką którą można stosować również jako elektroniczną nianię?? Szukam takiego urządzenia na prezent.
 9. mazi88

  Problem z szybą w samochodzie

  Mieliście kiedyś uszkodzoną przednią szybę. U mnie powstał mały odprysk i nie wiem czy olać sprawę czy coś z tym zrobić.
 10. mazi88

  Preparaty wspomagajace odchudzanie

  nie wiem czy herbatę 4xSuper Slim można nazwać preparatem. Dla mnie to po prostu herbata która pomaga mi w procesie odchudzania. Oczywiście dochodzi do tego aktywność fizyczna.
 11. mazi88

  Pożyczka

  Czy kiedyś braliście pożyczkę?? Jeśli tak to bank czy jakaś firma oferująca pożyczki zwane chwilówkami??
 12. mazi88

  E-papieros

  Szukam opinii na temat e-papierosa. Moja siostra pali i ma nie długo urodziny i chciałbym jej sprawić prezent w postaci e-papierosa. Możecie coś polecić??
 13. mazi88

  Ubezpieczenie dom - czy jest potrzebne?

  teraz się zastanawiasz czy warto ubezpieczyć a jak coś się wydarzy to wtedy powiesz a mogłem ubezpieczyć. Ja mam mieszkanie ubezpieczone. Nie jest to duża kwota a uratowała mi ostatnio tyłek. Okazało się że odpływ z wanny był gdzieś nie szczelny i woda uciekła do sąsiada po ścianie. A sąsiad świeżo po remoncie. Dzięki ubezpieczeniu żadnych kosztów nie poniosłem.
 14. mazi88

  Ogrzewanie

  a pompy ciepła ktoś z Was stosuje?? czytałem sporo że jest to ok rozwiązanie ale wolałbym poznać opinie użytkowników. To jak dla mnie najlepsze źródło informacji.
 15. mazi88

  Wyrównanie podłogi w łazience

  a taką wylewkę samopoziomującą zrobię sobie sam czy muszę mieć jakiegoś fachowca??
×