Skocz do zawartości

noclaf

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O noclaf

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 06.05.1991
 1. noclaf

  Inwestowanie

  Jak się na inwestowaniu nie znasz, to fundusze chyba są najlepsza opcją. Ale tutaj musisz wiedzieć, że kasę można łatwo stracić, zwłaszcza jeżeli będziesz inwestować w funduszach agresywnych. Chyba lepiej, dla świętego spokoju wybrać fundusze, które będą przynosić może niższe zyski, ale za to będziemy mieli większą pewność, że naszych środków nie stracimy.
 2. noclaf

  Antena, jak zainstalować?

  Instalacja anteny wcale nie jest taka trudna. Zwłaszcza, gdy mamy taki przyrząd, który pokazuje nam moc sygnału. Można go "za grosze" kupić na aukcjach internetowych. Oczywiście przyda się też wiertarka, żeby antenę zamontować na ścianie, czy gdzieś tam. DLatego według mnie nie warto przepłacać, bo taki fachowiec za 30 minut pracy krzyknie sobie kupę kasy.
 3. ABy być naprawdę zadowolony ze swoich wnętrz, chyba warto poprosić o aranżację jakiegoś projektanta. Wiem, że tego rodzaju usługi są dosyć drogie, ale w zamian za to, można otrzymać super efekt. Po pierwsze pokoje czy inne pomieszczenia wyglądają super, a po drugie zawsze mamy o wiele więcej miejsca, niż gdybyśmy wszystko dobierali sami.
 4. noclaf

  Popularne zimowe ogrody

  Moja siostra zrobiła sobie taki zimowy ogród i powiem szczerze, że wygląda super. Jak wiadomo w zimie, wszystkim brakuje nieco zieleni, więc można się nacieszyć zielonymi roślinami. Z tego co się orientuje, to koszty wcale nie są takie wysokie. Tym bardziej, że taki ogród można sobie złożyć samemu, jeżeli się tylko ma trochę pojęcia o tego typu pracach.
 5. noclaf

  Jaki samochód dla rodziny?

  Dla rodziny, polecam Ci zdecydowanie Mazdę 5. Samochód duży, nawet na 7 osób jak rozłożysz wszystkie siedzenia. A nawet i wtedy bagażnik jest spory. Przy złożonych dwóch ostatnich siedzeniach, miejsca w bagażniku bardzo dużo. Poza tym, jak to japońskie auto, nie psuje się zbyt często, a i pali nie za wiele, także polecam.
 6. noclaf

  Samochód nowy, czy używany?

  Według mnie, jeżeli masz kasę, albo możesz zaciągnąć kredyt samochodowy, to zdecydowanie najbardziej opłaca się auto nowe. Masz gwarancję, nic nie będzie ci się psuło, zdecydowanie mniejsze spalanie, więc zaoszczędzisz na paliwie itp. JAsne, że nowe auta szybko tracą na wartości, ale w samochodach spędzamy sporo czasu, więc powinny one być dobre i wygodne.
 7. noclaf

  Pożyczka pozabankowa - jakie dokumenty?

  Fizycznie dokumentów przesyłać nie musisz, ale musisz udokumentować swoje dane z dowodu osobistego. Robi się to zwykle wykonując przelew weryfikacyjny, albo pokazując dokumenty kurierowi, który przyjedzie do nas do domu z umową. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że takie pożyczki pozabankowe są bardzo drogie, więc chyba lepszą opcja jest bank.
 8. noclaf

  Jak sprawdzić używany samochód przed zakupem?

  Zdecydowanie może tu pomóc mechanik. I to najlepiej znajomy, żeby i on nas nie oszukał. Gdy my kupowaliśmy raz samochód, pojechaliśmy z kolegą, który ma warsztat samochodowy, by zobaczyć pojazd, który był strasznie zachwalany przez właściciela. W rzeczywistości, okazało się, że to kupa złomu, tylko ładnie zamalowana i zabezpieczona. Sporo kasy byśmy wtopili gdyby nie kolega.
 9. noclaf

  nasz cenny, wolny czas

  Wprawdzie za wiele wolnego czasu nie mam, ale jeżeli już coś wygospodaruje, to zwykle spędzam go "na sportowo". Lubię pojeździć na rowerze, pospacerować, czy wybrać się na basen. Polecam wszystkim taki sposób spędzenia czasu, bo można się wtedy idealnie zrelaksować, a nasz mózg może odpocząć po ciężkim dniu w pracy.
 10. noclaf

  Wakacje w przyczepie

  Ciekawy pomysł, ale chyba dla takich osób, które nie mają dzieci. Z małymi to raczej bym się na taki wyjazd nie wybrała. A wszystko dlatego, że dzieci muszą*mieć jednak trochę więcej wygody i zajęć, a na takim polu kempingowym, to pewno nawet fajnego placu zabaw nie ma. Natomiast dla dorosłych, to całkiem ciekawa alternatywa. Pewno i koszty niższe i fajnych ludzi można przy okazji poznać.
×