Jump to content

carra

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About carra

 • Rank
  Junior Member
 • Birthday 04/03/1981
 1. carra

  oświetlenie

  Ja także zgadzam się, że oświetlenie led jest super. Po pierwsze jest bardziej ekonomiczne, a po drugie, może w każdym pomieszczeniu stworzyć niepowtarzalny klimat. U nas w naszym domu jest ono nie tylko w pokoju u dzieci, ale i w innych pomieszczeniach. Montaż wcale nie jest skomplikowany, więc nawet elektryk amator spokojnie sobie z tym poradzi. A potem pozostaje już tylko cieszyć się jego światłem.
 2. carra

  Zmiany w domu

  Zimowy ogród to fajna sprawa. Dzięki niemu, nawet podczas zimnych dni, mamy namiastkę wiosny i lata. I z tego co się orientuje to założenie takiego ogrodu wcale nie jest jakieś bardzo skomplikowane i kosztowne. Zresztą zawsze o pomoc możemy poprosić fachowców, którzy na co dzień zajmują się ich montażem. Ja gdym miała taką możliwość, na pewno taki zimowy ogród u siebie bym miała.
 3. carra

  Wiosna a z nią witaminki :D

  Ja zawsze na początku wiosny robię sobie takie mały ogródek na działce. Mamy taką małą szklarnie i tam wszystko szybko rośnie. Nie uznaje żadnych suplementów diety, które są wytwarzane w sposób sztuczny, gdyż według mnie negatywnie wpływają na nasz organizm. Za to witaminki dostarczone z młodej marchewki, czy sałaty są o wiele lepsze i na pewno o wiele zdrowsze. Dlatego polecam je wszystkim.
 4. carra

  Wakacje w przyczepie

  jakoś nie bardzo się widzę na takich wakacjach. Gdy jadę na urlop, to chce wypocząć, mieć odrobine komfortu itp. Nie wyobrażam sobie więc dnia bez kąpieli, basenu, gotowego jedzenia itp. Tylko wtedy mogę odpocząć i nabrać sił do kolejnych miesięcy w pracy. Więc powiem szczerze, że ja na urlop w przyczepie bym się nie pisała, podobnie zresztą jak i pozostali członkowie mojej rodziny.
 5. carra

  reklama na samochodzie - sprawdza się?

  Na pewno taka reklama jest widoczna, zwłaszcza jeżeli dużo jeździ się samochodem. Na pewno sporo zależy tu też od tego, czy mieszkamy w dużym mieście czy też w małej wiosce. Osobiście uażam, że każda reklama jest dobra, która przy minimum kosztów przynosi jak najwięcej zysków. Jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz:) Ale skoro inni to robią, to pewno im się opłaca, więc i tobie się będzie opłacać.
 6. carra

  Jak sprawdzić używany samochód przed zakupem?

  Ja także polecam wszystkim mechanika przy zakupie samochodu. Bez niego, możemy się bardzo zdziwić, gdy samochód który wygląda prawie jak nowy w czasie transakcji, po jakimś czasie zaczyna się psuć a my musimy do niego dokładać. Sprzedający potrafią tak "odpicować" samochód, że osoba która za bardzo się na mechanice nie zna, nie będzie mogła stwierdzić, czy samochód jest wart zakupu czy też nie.
 7. carra

  nasz cenny, wolny czas

  Według mnie najlepsze spędzenie wolnego czasu to czas z rodziną. A zwłaszcza z dziećmi. Dlatego jak tylko jest taka okazja, staramy się chodzić wspólnie na spacery, na plac zabaw czy też spędzamy czas na grach w domu. Na pewno takie "rodzinne" przebywanie jest dla rodziny bezcenne, więc każda rodzina powinna być razem jak tylko się da. Polecam to wszystkim.
 8. carra

  Pożyczka pozabankowa - jakie dokumenty?

  Raz, kilka lat temu korzystałam z oferty jednej z firm pożyczkowej. I musze powiedzieć, że nie ma tam żadnych dokumentów. Podałam swoje dane z dowodu osobistego, numer telefonu i numer konta. By potwierdzić te dane, przesłałam z mojego konta na rachunek firmy 1 grosz i potem już dostałam kasę na konto. Potwierdzam więc, że żadnych dokumentów tutaj nie ma.
 9. carra

  Zdrowe hobby

  Na pewno najzdrowszym hobby jest aktywność fizyczna. Przynajmniej ja należę do grona ludzi, którzy uważają, że każdy powinien chociażby kilka razy w tygodniu, iść na świeże powietrze, pospacerować, pojeździć na rowerze, pobiegać itp. Oczywiście w zimie można do tego dołożyć siłownie, basen czy jeszcze inne fajne sporty. Takie hobby na pewno wyjdzie nam na zdrowie.
 10. carra

  Szybsze trzeźwienie

  Ja mam niezawodny sposób na szybkie trzeźwienie: zawsze staram się następnego dnia po imprezce jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Dzięki temu, mój organizm szybko się regeneruje i pozbawia alkoholu z organizmu. Więc zamiast leżeć w łóżku i "cierpieć" po alkoholu, polecam wszystkim spacer, rower itp. Na pewno szybko poczujecie się lepiej.
×