Skocz do zawartości

Namda

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Namda

 • Ranga
  Junior Member
 • Urodziny 19.07.1990

Converted

 • Skąd
  Łódź
 1. Namda

  Edukacyjne gry komputerowe

  U nas ostatnio padł pomysł, by na zakończenie roku szkolnego, zamiast standardowo dla najlepszych rozdawać książki, to żeby w końcu było coś innego - właśnie gry edukacyjne. Wiele dobrego się o nich naczytaliśmy https://www.akademia-umyslu.pl/nagrodys i faktycznie może to byś strzał w dziesiątkę, bo wiadomo, że gry dzieci zawsze zaciekawią, a przy tym rozwiną wiele przydatnych umiejętności (tj. szybkie czytanie, kreatywność, poćwiczą zapamiętywanie i wiele wiele innych). Niezłym pomysłem jest też, żeby w przyszłym roku zapowiedzieć, że będą tak atrakcyjne nagrody, to może bardziej to zmobilizuje dzieci do pracy i nauki przez cały rok.
 2. Namda

  Jak spędzać wolny czas z dzieckiem?

  Grania na komputerze, czy oglądania tv przecież nie unikniemy. A skoro dzieciaki to w pewien sposób relaksuje, no to czemu by nie. Oczywiście wszystko z umiarem. Fajnym rozwiązaniem są na przykład gry i programy edukacyjne, które pobudzają wyobraźnie, kreatywność, uczą i bawią. Dzieci lubią przy tym spędzać czas, a my możemy być spokojni, że czas który spędzają przy komputerze nie jest stracony. Akademia umysłu ma fajne programy http://www.akademia-umyslu.pl/ i właśnie myślę, że sprawię takie dzieciakom na dzień dziecka. Dostępne są 4 programy, a każdy zawiera po 20 ćwiczeń o różnym stopniu trudności, więc szybko się nie znudzą.
 3. Namda

  Jaki lekarz od żylaków z Gdańska

  Taki zabieg to ostateczność, jeżeli jednak widzisz pojawiające się zmiany, warto przeciwdziałać ich pogłębianiu się. Niezastąpiony może się okazać naturalny w 100% krem, jakim jest VARIVE http://varive.pl/. Sama się dopiero ostatnio o nim dowiedziałam, sprawdziłam w sieci i ma mnóstwo rekomendacji, nawet od specjalistów.
 4. Namda

  Jakie prezenty pod choinkę???

  Też jestem za tym, by zabawki dla dzieci miały też drugie dno. Oprócz samej zabawy, dobrze jest też gry zawiera to elementy edukacyjne, wtedy można być pewnym, że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, bo rozwój dziecka jest wart naszej każdej złotówki. Na ciekawy pomysł na prezent trafiłam, właściwie z polecenia koleżanki, na programy edukacyjne: http://www.akademia-umyslu.pl/. Jest to i zabawa, rozwój inteligencji oraz kreatywności i nauka w jednym. Każda część (a jest ich 4) zawiera po 20 ćwiczeń różnego poziomu - im dziecko będzie zbierać w grze więcej pochwał, nagród, tym będzie miało większą motywację do pokonywania coraz trudniejszych ćwiczeń i jest to świetny sposób na zmotywowanie.
×