Jump to content

Olivia12

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Olivia12

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/04/1980
 1. Olivia12

  Czy szukałyście może pracy przez internet?

  Dokładnie - dziś wszystko można znaleźć w sieci, pracę też. A może zwłaszcza ją. A przy jej poszukiwaniu można dodatkowo poczytać opinie o różnych firmach czy traktowaniu przez nich pracowników http://kariera.forbes.pl/10-sposobow-by-zadbac-o-pracownika,artykuly,212774,1,1.html , aby wiedzieć, w jakich warunkach przyjdzie nam pracować.
 2. Olivia12

  Pomysł na własny biznes

  Reklama, owszem, jest bardzo ważna. Ale nawet najlepsza nie podniesie nam sprzedaży, jeśli nie będziemy mieli zmotywowanych do pracy pracowników http://www.rp.pl/Praca/170519127-10-sposobow-by-zadbac-o-pracownika.html#ap-1 . W końcu to oni pracują na nasz zysk.
 3. Olivia12

  czas na własny biznes

  Własny biznes zawsze jest dobrym pomysłem. Nie można tylko w tym ferworze zarabiania pieniędzy zapomnieć o zatrudnionych pracownikach http://hrpolska.pl/praca/czytelnia/10-sposobow-by-zadbac-o-pracownika i szacunku do nich. Bez tego firma się nie będzie rozwijać.
 4. Olivia12

  Pizza przez internet

  Pizza nie jest taka zła, byle nie jeść jej za dużo. A jeśli zamawiać, to tylko z firmy z pozytywnym wizerunkiem http://hrpress.pl/artykuly/zrobic-zostales-opisany-pracownikow-internecie/ , szanującej klientów i pracowników. Wtedy mamy większą szansę, że pizza nam będzie smakować, dotrze gorąca i za nią nie przepłacimy.
 5. Olivia12

  Własny biznes?

  Pewnie, że własny biznes to spore ryzyko. Ale kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. A przy biznesie, jeśli się postarasz, to ci się uda. Pamiętaj zwłaszcza o pozytywnym wizerunku w sieci i poza nią http://www.newsweek.pl/biznes/co-zrobic-kiedy-zostales-opisany-przez-pracownikow-w-internecie-,artykuly,409293,1.html . Bez tego daleko nie pociągniesz - bez względu na rodzaj działalności.
 6. Olivia12

  Szkolenia

  Super, że pracodawca dba tak o swoich pracowników. Nie każdy tak robi. Pracuje tym na swój wizerunek i zapobiega psuciu go przez niezadowolonych podwładnych http://www.pulshr.pl/employer-branding/co-zrobic-jak-zostales-opisany-przez-pracownikow-w-internecie,43358.html . Myślę, że to ważne w dzisiejszym świecie. W końcu zadowolony pracownik to dobry pracownik.
 7. Olivia12

  Co dom to bezrobocie???

  Za to w Polsce mamy niskie bezrobocie http://www.gowork.pl/praca . Nie ma konieczności korzystania z pomocy opieki społecznej czy rodziny - dużo osób jest w stanie się utrzymać samodzielnie. I widzę, że stan ten postępuje. Ale to dobrze, zwłaszcza tam, gdzie kiedyś było mało pracy, ludzie mają przynajmniej jakieś szanse.
 8. Olivia12

  Nie udalo sie dostac!

  Czasem przy rekrutacji do przedszkoli brane jest pod uwagę to, czy oboje rodzice pracują. A przecież dziś nie jest to problemem - jest dużo ogłoszeń o pracę http://www.gowork.pl/praca i to nie tylko w dużych miastach, ale też tam, gdzie wcześniej znalezienie zatrudnienia graniczyło z cudem.
 9. Olivia12

  czas na własny biznes

  No i bardzo dobrze, że się decydujesz na własny biznes. Powodzenia. Dam ci tylko jedną radę - nie zapominaj o budowaniu pozytywnego wizerunku swej firmy w sieci. Tu http://interaktywnie.com/biznes/newsy/inne/employer-branding-jak-i-gdzie-pokazac-ze-jestes-wiarygodnym-pracodawca-255137 masz wskazówki.
 10. Olivia12

  Pomysł na własny biznes

  Wiele biznesów ma duże szanse na powodzenie - trzeba w nie włożyć tylko dużo pracy. No i zadbać o wizerunek http://nowymarketing.pl/a/13497,employer-branding-jak-i-gdzie-pokazac-ze-jestes-wiarygodnym-pracodawca , którym będziemy m.in. przyciągać klientów.
 11. Olivia12

  Pomysł na zycie...doradźcie kobitki:)

  A może w okolicznej większej miejscowości znajdziesz jakaś pracę? Poszukaj tutaj http://www.gowork.pl/praca . Czasem nie warto wyjeżdżać zbyt daleko, jeśli możemy pracować w pobliżu domu rodzinnego.
 12. Olivia12

  cellulit

  Można ewentualnie wypróbować lipolizę. Warszawa w jednej z klinik na swoim terenie ma ją w ciągłej ofercie - http://www.bellisana.pl/medycyna-estetyczna/lipoliza-iniekcyjna/
 13. Olivia12

  Zmarszczki jak sobie radzimy??

  A może warto czasem skorzystać z medycyny estetycznej? Jeśli interesuje was usuwanie zmarszczek, warszawa ma fajny gabinet na http://www.bellisana.pl/medycyna-estetyczna/usuwanie-zmarszczek-wypelnianie-bruzd-modelowanie-twarzy-powiekszanie-ust/
 14. Olivia12

  Pomysły na prezenty :)

  Zarówno dla chłopca, jak i dziewczyny fajnym pomysłem może być motorek na akumulator, np. ten http://www.bobosan.pl/pl/p/Motor-na-akumulator-HL219/50 . Jak sądzicie?
 15. Chłopcy pewnie lubią samochody:) Pomyślcie, ile frajdy sprawi im taki samochód na akumulator, np. ten http://www.bobosan.pl/pl/p/Samochod-na-akumulator-HP5588/46
×