Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Jak dbacie o zęby???

Polecane posty

Moje piękne zębiska nie wyglądają za dobrze mam jeszcze dwa do leczenia.

A jak u was??? Boicie sie dentysty??? :smt093 :smt077

....sie w Polsce strasznie balam :oops: :cry:

....a teraz sie nie boje , tutaj mam fajnego dentyste , ma podejscie :mrgreen: :-D

tez sie boje ale mam fiola na punkcie zebow - chociaz ostatnio zaniedbalam i sieklania mi dentysta juz od dawna :-(

ja tez boje sie dentysty, dlatego chodze raz na ... lat. Odpukac zeby mam mocne i nie mialam nic robione od czasow podstawowki ;-)

bac moze sie i nie boje, ale nie powiem, zebym palala miloscia. jak ide to dlatego, ze juz mi dokucza :-/

:goodman: musiala trafic w jakis nerw i stad taka reakcja. mnie jak znieczuli, to moze sobie robic co tylko musi

No coz, ja sobie ostatnio (dwa lata temu) wymyslilem leczenie kanalowe bez znieczulenia (wariat :mrgreen: ). Przezylem, palcow tez nikomu nie odgryzlem.

joa1983, to nastepnym razem popros o znieczulenie i wtedy poczujesz sie jak na wakacjach :mrgreen:

No coz, ja sobie ostatnio (dwa lata temu) wymyslilem leczenie kanalowe bez znieczulenia (wariat ). Przezylem, palcow tez nikomu nie odgryzlem.

odwazny dentysta/tka :mrgreen:

No coz, ja sobie ostatnio (dwa lata temu) wymyslilem leczenie kanalowe bez znieczulenia (wariat :mrgreen: ). Przezylem, palcow tez nikomu nie odgryzlem.

Wariat - sadysta :-/

Najwyzszy czas zmienic dentyste :-D

rzemyk72, ale mnie ogolnie nie bolalo jako bolalo caly czas tylko miejscami - musiala rzeczywiscie natrafiac na bardzo unerwione miejsce dlatego ja pokasalam :mrgreen: dentystka mnie pytala czy chce znieczulenie ja twardo mowilam, ze nie :mrgreen: :lol:

rzemyk72, conajwyzej to ja zaszczyt kopnal ze ciocia JOA miala chec ja dziabnac w palca :mrgreen:

No Ja niestety czesto musze odwiedzac dentystke.Mam slabe zeby i szybko Mi sie niszcza,ale nie boje sie chodzic.Wlasnie niedlugo musze isc,bo musze wymienic protezke,bo czeba wymieniac co pare lat.Natomiast rok temu podczas zabawy z Michalem,mlodemu sie tak nastawilam,ze walnal Mnie z lokcia i jedynka poszla i byla szczerbata Mama,ale tylko krotko ale i tak 250-poszlo na protezke. :-(

Zaloguj się, aby obserwować