Skocz do zawartości
szpileczka

Pomysły na pokoje dziecięce co proponujecie???

Polecane posty

na pokoik dzieciecy nie mam pomuslu i tak mam pokoj z dzieckiem ale wiem jaki sama bym chciala miec jakbym miala swoj i pomysl na przedpokoj tez mam ;-) moze kiedys bede miala i bede mogla zrobic tak jak mi sie marzy:)

ja tez mam glowe pelna pomyslow ale nie na mieszkanie dwupokojowe, w tym jeden pokoj psa-nie moge sie zbytnio popisac. Uwielbiam ogladac dzieciece pokoiki, mam fiola na tym punkcie :mrgreen: tylko jak zwykle brak kasy wstrzymuje wszystko :-x :cry: moze mam jakas bogata ciocie w ameryce, ktora przepisze mi spadek bo na totolotka nie licze juz chyba :lol:

Moja Weronika ma tapete jasny fiolecik w rozne postacie smieszne,ale na wiosne chce jej zrobic w barwach zolto-pomaranczowych albo rozowych.

Oliwka ma pokoj powalowany w roznokolorowe i roznej szerokosci pastelowe pasy, na podlodze ma polozona wykladzinke w kolorze brudnego rozu, a w kacie stoi stylowe lozko :mrgreen: poniewaz pokoj jest w trakcie urzadzania, to nie ma jeszcze mebli, ale beda nawiazywac do stylu lozka, a w oknach zawisna jakies delikatne firaneczki :-D

rzemyk72,ja mam teraz kazda sciane w innymm kolorze bo kiedys mi sie ubzduralo ze tak zaj**iscie bedzie - bylo przez chwile dopoki nnie znudzilo sie :-?

Teraza samemu mozna takie super pomysly zrobic, ze hoho :mrgreen:

Wystarczy poszukac w sieci i zapytac sie najpierw dziecka co mu sie podoba :lol:

a ja juz mam tak od ponad roku i ciagle mi sie podoba. moze dlatego, ze niedokonca jest umeblowane i wciaz przybywa cos nowego :-D

moje maja pokoje na bialo pomalowane,a na scianach sami sobie rysunki powyrysowywali,radosci przy tym mieli bardzo duzo.zreszta do dzis jeszcze wciaz cos uzupelniaja.lozka tez sobie poprzyozdabiali we wlasnym zakresie tym razem pod moja nieuwage. :mrgreen:

Zuza ma pokoj w kolorze jasnorozowym tz.sciany

Segment ma niebieski a uchwyty ta sa rozne zwierzatka,muszelki.Na scianach ma takie rozne gwiazdeczki co swieca w ciemnosci i obrazki ze zwierzatkami.Dywanik ma niebiesko-pomaranczowo-zielony.no i lozko jasnoblekitne w kolorowe paseczki :-)

[ Dodano: 7 Marzec 2007, 13:53 ]

no i ma jeszcze na scianie lampke w ksztalcie muszli,ktora sama sobie kupila :-)

Michal nie ma swojego pokoju z racji posiadanego przez nas metrazu. "Mieszka" w mojej gabineto-bibliotece, gdzie zabawki sa dokladnie wymieszane z ksiazkami i dokumentami. Wlasciwie to pokoj wyglada tak, ze nie wiadomo czy to jest pokoj dziecinny czy pokoj do pracy - takie pomieszanie z poplataniem. Ale usilnie sie staramy zarobic na wieksze mieszkanie (tyle, ze z marnym skutkiem :-/ ).

ja mam w glowie mnostwo planow na urzadzenie pokoiku dla dziecka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pod tym wzgledem jestem cholernie kreatywna ale nasze dzieci swojego pokoiku na razie miec nie beda. Po pierwsze wole miec Olusia zawsze przy sobie, wiem ze mam nad wszystkim kontrole i jakby cos sie dzialo (nie daj Boze) moge zareagowac, drugi brzdac tez nie bedzie spal w osobnym pokoju bo tez bede drzec o jego zdrowie, juz mam w planach kupic monitor oddechu zeby tez nic nie przeoczyc-przezorny zawsze ubezpieczony ;-) tak wiec na razie wyrzucam M do drugiego pokoju a dzieciaki beda ze mna mieszkac :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, ha!!!! Rzemyczku Kochany suni juz niet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wec M wyladuje sam ;-) na to zasluzyl ostatnio ze zlosci wylal mi polowe butelki z plynem do naczyn-TUMAN :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

rzemyk72, rozchorowala sie i obecnie jest po operacji/usunieciu narzadow rodnych. Jest u tesciowej :mrgreen:

jak diabli :evil: :evil: :evil: tesknie za tym smrodem, brudem, slina..... mam teraz swiety spokoj i nie mozna bylo tak od razu??

wiesz ona zasikala mi cala chate zanim poszla na operacje a ja juz nie moglam... prac i sprzatac

Filip mimo iz ma swoj pokoj mebli nie ma w nim swoich... Powiedzialam, ze meble kupie za rok, moze dwa dopiero, od razu mlodziezowe.... Ma dodatki Kubusiowe - tzn firanka w Kubusie i puzzle popowieszane w antyramach.... Sciany ma ciemne zolte, sako zolte i zolta lampke na malym swoim stoliku (ktory pochodzi z krzeselka jadalnego rozkladanego)...

Tak na scianie ma powieszona jeszcze zyrafe taka do mierzenia wzrostu i plakat Scoobbiego....

A tak w ogole to polecam te sako, sa bardzo fajne i wygodne i zdrowe :)