Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Jaki alkohol ???

Polecane posty

....ja mam szampana , ale pewnie nie bede go pila .....beee

....kupie sobie Malibu lub jakis likierek czekoladowy :mrgreen:

Z pewnoscia woda ognista no i na 24 lyczek szampana - bo ja takich wynalazkoow wiecej pic nie moge :mrgreen:

a ja wypilabym sobie biale MArtini :lol: ale skonczy sie na soczkach marchwiowych :mrgreen: :lol:

w zeszlym roku schlalam sie "wiskaczem" z cola teraz jak o tej mieszance pomysle to mnie bierze :lol:

olivka_83, mozesz czerwonym winkiem sie uraczyc. z Oliwka w brzuszku bardzo czesto korzystalam z dobrodziejstwa tego trunku, rewelacyjnie dzialalo na mnie, gdy bolala mnie glowa i mowie to zupelnie powaznie. przez cala ciaze czerwone wino obowiazkowo musialo byc w lodowce

podobno czerwone winko jest dobre i nie szkodzi w ciazy, wrecz przeciwnie wzmaga krazenie krwi :mrgreen: ale ja nie za bardzo za czerwonym winiaczem, chyba ze moze nie pilam dobrego :?: :roll:

Ja bede pila winko domowej roboty,mojego Meza.Szampana,nie lubie wie zostaje Mi winko i likier kokosowy. :->

Malgosia, daj sprobowac ja Ci dam porterowki wlasnej roboty 70 % tez sprobowac :mrgreen: :mrgreen:

porterowki
to ma cos wspolnego z Harrym Potterem?? :mrgreen:

Olivka-dobre :mrgreen:

To czestuje Was swoim domowym winkiem z wisni.Mam nadzieje,ze bedzie smakowalo.Zdrowko dziewczynki!! :partyman: :partyman: :partyman:

olivka_83, a bo ja wiem ty to ty taka obeznana ja tam wczesniej nie wiedzialam ze takie piwo jest :mrgreen:

Marzeczek, zubruweczka z soczkiem pychaaaa a jak sie trawa mozna upic jak sie z niej saczy ta zubrowke :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować