Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Jaki alkohol ???

Polecane posty

Sam soczek :lol: :-D Jak zawsze :mrgreen:

Joa a jak ty to pisalas i ta klawiatura sie tak pomyrdala to chyba juz zaczelas widac swietowac nowy rok :lol: A moze zegnasz stary??

tutelitury, nie boj zaby ja tez bede pic soczek, musze tylko jakis fajny kupic co by mi smakowal i zeby szybko sie nie znudzil ;-)

joa1983, pilam i jest dobry ale mam wrazenie, ze nie mozna go caly czas pic ;-) bo w koncu zemdli :shock: takie mam wrazenie. zaopatrze sie w rozne soczki, najlepiej to moze by mi pasil marchewkowy-mam film :shock:

a jak :mrgreen: chyba, ze kupie 5 kilo marchwi i bede sobie sama "wyciskac" sok w sokowirowce-taki jest jeszcze lepszy :lol:

Ja juz dzisiaj zakupilam zubroweczke,jeszcze tylko soczek jablkowy i bedzie ok.

Pewnie wypije tylko ze 2 drinki ale to i tak duzo jak na mnie.

A soczek marchwiowy pycha a najlepszy taki wycisniety bez zadnych dodatkow. :tonqe:

mamakubusia77, ja mam do tej pory jeszcze nie ruszona bo ona ma z 70% alkoholu i tak mi sie zdaje ze jednym kielichem bym sie ululala

mamakubusia77, nie znam ja dostalam od kolegi kolega sie lubuje w robieniu takich specyfikow :)

spiryt albo wodka z piwem porter - jakos to sie miesza ze soba alle nie mam pojecia jak

Zgadzam się z @zott - lepiej nie pić, ale są ludzie, którzy już popadli w nałóg, ale mają chęci z tego wyjść, wtedy faktycznie przyda się takie odtruwanie / detoks lub leczenie farmakologiczne np. z wykorzystaniem substancji disulfiram - na temat takiego leczenia farmakologicznego poczytać można sobie np. tu http://www.detoks-warszawa.pl/esperal.html

Tak lepiej jest właśnie nie pić..Ale jak ktoś już jest w nałogu to nie może się od tego uwolnić..Ja czasem po pracy w piątek mam ochotę na takie zimne piwko. Wcześniej proszę mojego męża o to by mi odpowiednio schłodził mojego desperadosa w lodówce. Mam go w piątek takiego zmrożonego mmm.

Jestem wielką fanką wina i na wszelkiego rodzaju imprezy zawsze kupuje sobie wino. Do niedawna kupowałam je w zwykłych marketach, ale w tym roku postanowiłam spróbować win z tego sklepu http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-wloskie/37 i jak na razie udało mi się już pić 4 rodzaje wina. Kupowałam tylko wina półwytrawne, bo takie najbardziej lubię i jak na razie wszystkie te wina bardzo mi smakowały. Mam nadzieje, ze z pozostałymi będzie podobnie.

Zaloguj się, aby obserwować