Skocz do zawartości
tutelitury

Cesarka jak to wygląda???

Polecane posty

ale to mozna usunac jak bardzo sie nie chce... mi to przypomina sytuacje u mnie w rodzinie... dziecko traktowane jak zlo konieczne, babcia na chemi a oni maja "problem"-ich slowa okreslajace dziecko. Nie przetlumaczysz ze babcia moze jeszcze 2 tygodnie pozyc oni nie zajma sie dzieckiem, do zlobka mial isc... nie poszedl bo trzeba placic...meczy babcie :cry: i nie lepiej bylo go usunac?? nie bylo by problemu ale nie bylo by tez bogatego meza...Czyli mojego wujka :roll:

olivka_83, ale nie zawsze kobieta od razu wie, ze jest w ciazy a jak juz brzuch widac to co ludzie powiedza niby z dobrych domow a tak postepuja wiecie zawsze bedzie jakies "wytlumaczenie " dla takich wywlok

ja mialam pierwszy porod naturalny ale 2 bede miala juz przez ciecie cesarskie i nie z wyboru ... Milam niedawno operacje i juz nie moge normalnie urodzic a wolalabym

....tak czytam i sie zastanawiam :-P od kiedy to cesarka jest z wyboru ?! Zawsze sadzilam , ze to zlo konieczne , kiedy kobieta nie moze urodzic z jakichs tam powodow wlasnymi silami i decyduje o tym lekarz ginekolog , a nie kobieta rodzaca .

a cesarka na zycznie to kwota rzedu 2-4 tysiecy zlotych :shock:

[ Dodano: 15 Grudzien 2006, 19:01 ]

wiec lepiej miec znajomosci ;-)

....trzeba byc idiotka zeby z wlasnej woli pozwolic sie ciac :-/

Jesli ktos chce rodzic bezbolesnie wystarczy przeciez tylko znieczulenie :-?

saviera jak jest anestezjolog konowal to znieczulenie nie dziala...a teraz wszyscy fachowcy za granice uciekaja :-(

saviera jak jest anestezjolog konowal to znieczulenie nie dziala...a teraz wszyscy fachowcy za granice uciekaja :-(

....aaaa , teraz rozumiem dlaczego i zagranica znieczulenia nie dzialaja :-P :lol: :lol:

to niestety prawda... mi sie trafila stara baba-anestezjolog :shock: mala okulary jak denka od butelek, wystraszylam sie jej i nie chcialam dac zeby mnie kula-do nieszczescia niedaleko, wystarczy, ze zle wbije igle i na wozku do konca zycia ale nic... klula mnie trzy tazy i bolalo jak sama cholera, znieczulenie z pozno weszlo ale jak mowilam lekarzowi, zeby mnie jeszcze nie chlastal to sie smial i pocial :-x czulam a ponoc nie powinnam :-(

ale mi wklucie w reke z 5 razy robili i sie nie wkluli tam gdzie chcieli wiec tez hardcor byl:D:D