Jump to content
Sign in to follow this  
tutelitury

Dla dzieci frytki inne niż wszystkie

Recommended Posts

Zaczynam aby nie było, ze wymyślam sobie dokładam kolejne fotki :mrgreen:

Moj synek porostu je uwielbia :lol:

Wez kilka większych ziemniaków - umyj je i oskrob,

potnij na plastry a następnie weź metalowe foremki do ciasta i powycinaj rożne wzorki,

dołącz także kwadraty, trójkąty i kola.

Pierwsza wersja:

Nabij ziemniaki na patyczki do szaszłyków i posmaruj oliwa.

Druga wersja:

Uloz na brytwance posmarowanej oliwa ziemniaki i po wierzchu posmaruj wzorki

Wstaw je do nagrzanego piekarnika(temperatura ok.200 stopni)

na około godzinę. Nie zapomnij w połowie pieczenia przekręcić patyczki,

lub same ziemniaki.

Trzecia wersja:

Wkładamy je do frytkownicy.

Do ziemniaczków proponuje dodać np: twarożek ze szczypiorkiem, sałatki ,

Smacznego dzieciaczki:-)

http://www.lobuziak.pl/component/option,com_ricettario/Itemid,140/func,detail/id,3/

Edited by Nadin

Pycha :mrgreen:

Jedna dobra rada pilnujcie ich a nie biegajcie do telefonu :lol:

Dzieki, dzieki mam mnostwo pomyslow :mrgreen:

kamulec, mowisz, ze bedziesz pichcil??? :mrgreen:

Bywa, jako miesozerca najbardziej lubie pichcic mieska, chociaz najlepsze jest surowe, ale i z frytkami sobie poradze :mrgreen:

No i w zasadzie z frytkami musze, bo innych Zgroza nie jada, a lubi.

De gustibus non disputandum est :mrgreen:

Ja uwielbiam dobrego tatara i krwiste befsztyki, a i jeszcze mi czasem sushi/sashimi chodzi po glowie. I owoce morza :mrgreen:

kamulec, a ziemniaki surowe tez jesz??? jak tak to zona nie ma problemu z gotowaniem obierze ziemniaczka mieso pokroi nalozy na talerz i obiadek gotowy :-P

kamulec, a ziemniaki surowe tez jesz??? jak tak to zona nie ma problemu z gotowaniem obierze ziemniaczka mieso pokroi nalozy na talerz i obiadek gotowy :-P

No tu Cie musze rozczarowac, ziemniakow surowych nie jadam. :mrgreen: A jesli chodzi o gotowanie, to ostatnio chyba jakby jakos ja troche wiecej czasu spedzam przy tym niz ona. Na szczescie ida swieta i bedzie mogla nadrobic zaleglosci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, fakt. Chociaz do pokrzywdzonych to w zasadzie nalezy moja zona, bo ja czasem wyganiam z kuchni jak sie placze pod nogami :mrgreen:

kamulec, ranyyy jak ja bym chciala, zeby moj mnie tak powyganial z kuchni ;-) i z pewnoscia nie czulabym sie pokrzywdzona :mrgreen:

ani ja :mrgreen: bylabym szczesliwa gdyby chociaz raz zrobil mi kolacje lub sniadanko, takie normalne, nie musza byc nalesniczki ze swiezymi owocami i bita smietana, wystarczy kanapeczka z ogorkiem :mrgreen: a jeszcze gdyby optrafil cos pysznego ugotowac mmmmmmm marzenie ;-) a nie wode na herbate przypalic :evil:

no coz ja tez sniadan do lozka nie dostaje, ani zadnych wymyslnych potraw :-( , ale miesko mojego pana meza jest ostatnio mniam, mniam. a i czasami jeszcze sphagetti mu sie uda :mrgreen:

Sign in to follow this