Skocz do zawartości
szpileczka

Jakie prezenty pod choinkę???

Polecane posty

u Oliwki bedzie pizamka koniecznie w koniki, kalendarz z postaciemi Disneya, cos dla Babci i Dziadka. pan maz i ja juz odebralismy swoje prezenty gwiazdkowe :mrgreen:

u nas prezenty beda tylko dla Oliwka :mrgreen: bo on grzeczniutki i zasluzyl... chyba ze M. mnie zaskoczy i znajde jakis suprajsik pod choinka :lol: Oli dostanie misia -poduszke, ogrodniczki i koszule :mrgreen:

U nas tez zadnych prezentow pod choinka nie bedzie , tutaj to nie jest zwyczajem . Wszystkie prezenty 5 grudnia zostaly rozdane :-D :-D

U nas prezent dla synka juz lezy pod choinka, sa to glosniki do kompa oraz cos do eksperymentow czyli - maly chemik ;-) , my z polowkiem nie robimy sobie prezentow w tym roku bo szukuje nam sie mega wydatek wiec oszczedzamy ;-)

Kuba dostanie statek piracki taki co sam strzela. Mojemu M kupilam nowy telefon. A ja nie wiem co dostane :-( . Tesciowej zestaw kosmetykow, tesciowi DVD i pare filmikow :lol:

Ja zaczęłam kupowanie prezentów pod choinkę od dzieci mojej kuzynki, już 2 tygodnie temu- po prostu kupuje mi coś co mi wpadnie w oko:)

Dla dziewczynek kupiłam małe koktajlowe błyszczące torebeczki i do tego dla młodszej opaskę do włosów ala diadem- ma ok 14 lat, a dla starszej orzechowy żel pod prysznic.

Dla 2 chłopaków po miniaturce samolotów z Matchbox: dla tego co ma 10 lat też jeszcze grę komputerową: wyścigi samochodowe, a dla 3 latka dodatkowo zabawkowy telefon komórkowy z Simby. Dla najmłodszego ich skarba (ma zaledwie parę miesięcy): butelkę, śliniaczki i grzechotkę.

Do tego wszystkie dzieciaki dostaną po świątecznym kubku z krasnalami i może na tych kupkach uda mi się napisać ich imiona. Do paczuszek włożę im jeszcze słodycze. To będą takie drobne prezenciki- ale często myślę o tych dzieciach i mam nadzieję że uda mi sie trafić w ich gusta:o

A dla moich łobuziaków? Sama jeszcze nie wiem Alan ma już bardzo dużo zabawek, a Oli jest jeszcze malutki i nie precyzuje swoich życzeń:D

Sylwia ten pomysł z grą: MOJE PIERWSZE MONOPOLY od HASBRO bardzo mi się podoba, s,ma zastanawiam się czy u nas w domu by się nie przydała:D

A lego to tez moim zdaniem trafiony prezent- mój Alan zawsze kiedy dostaje takie klocki to jest zachwycony :)

Ja tez mam jeszcze do obdarowania chrześniaczkę i jeszcze jej 16 letnią siostrzyczkę.

dorian ostatnio dostal te big lego a w srodku byla ksiazeczka z innymi zestawami i mu sie zamarzylo.. on lubi auta a w tamtym zestawie tylko jeden komplet kol byl.. wiec malo.. a takie budowlane to fajne..

co do monopola.. tak stwierdzilismy ze edukacyjne i fajne.. inna niz te zwykle gry co rzucasz przesowasz sie itd..

a na dodatek bardzo tanio ma ta pani i odebralismy osobiscie..

w tesco ta gra 99 a u niej duzo taniej!

ja też mam kłopot co kupić synkowi na mikołaja, bo jutro ma urodziny i dostanie ode mnie rower, a pod choinkę to już naprawdę nie mam pomysłu, bo jak większość dzieci ma wszystkiego w nadmiarze :rolleyes: chciałabym mu kupić zestaw do nurkowania, ale kompletnie się na tym nie znam, a kupuję przez internet więc mogę nie trafić dobrze :cool:

dla mamy zamówiłam regulowaną formę do ciasta w kształcie serca Dr Oetker | Sklep a sobie kupiłam kalosze na allegro http://www.fantasy-shoes.pl/buty/damskie/x1023/x1023.JPG

my myslelismy nad nartami.. tez ale jak na nie zbiera to niech sam kupi..

jesli chodzi o ten zestaw nurkowania to najlepej isc dfo sklepu by doradzili

dorian ostatnio dostal te big lego a w srodku byla ksiazeczka z innymi zestawami i mu sie zamarzylo.. on lubi auta a w tamtym zestawie tylko jeden komplet kol byl.. wiec malo.. a takie budowlane to fajne..

co do monopola.. tak stwierdzilismy ze edukacyjne i fajne.. inna niz te zwykle gry co rzucasz przesowasz sie itd..

a na dodatek bardzo tanio ma ta pani i odebralismy osobiscie..

w tesco ta gra 99 a u niej duzo taniej!

Sylwia ta wygląda na faktycznie bardzo fajną i w chyba wiem co Alan dostanie pod choinkę, cena u tego sprzedawcy tez faktycznie jest niższa niż w sklepach. Dziękuje Ci za podpowiedz:smt058

ja też mam kłopot co kupić synkowi na mikołaja, bo jutro ma urodziny i dostanie ode mnie rower, a pod choinkę to już naprawdę nie mam pomysłu, bo jak większość dzieci ma wszystkiego w nadmiarze :rolleyes: chciałabym mu kupić zestaw do nurkowania, ale kompletnie się na tym nie znam, a kupuję przez internet więc mogę nie trafić dobrze :cool:

dla mamy zamówiłam regulowaną formę do ciasta w kształcie serca Dr Oetker | Sklep a sobie kupiłam kalosze na allegro http://www.fantasy-shoes.pl/buty/damskie/x1023/x1023.JPG

1mamut wow czadowe kaloszki:eek::) Co do zestawu do nurkowania to może podpytać się w sklepie, a to co Ci polecą, to można by taniej zamówić przez internet.

Może Ci coś z tego przyda:

Jak wybrać sprzęt do nurkowania?

Serwis Nurkowania - www.nurkowanie.net.pl

Jaką maskę do nurkowania wybrać? - tipy.pl

Ja Filipowi tez juz kupilam od nas i od moich rodzicow, ktorzy mi powiezyli kupno prezentu dla Niego :) Zakupilam:

lego-city-posterunek-pol_4497.jpgGre dostanie od mojego brata:

cc271c0e3e62ddbaa19853b0bb71104c.jpg

i tor hot wheelsa o ktorym gada juz od kilku miesiecy ...

12022.jpg

No jeszcze od tesciowej jak pojedziemy cos dostanie i od Mamy chrzestnej...... brrrrrrrrrrr balkon zabuduje na bawialnie :/

oo cat takie hot wills kupilismy chrzesniakowi.. hihi

nadin no sprzedawce polecam.. gadalam z kobitka super babka i naprawde tanio i solidnie...

Nadin dzięki za linki poczytam poczytam

łał piękne prezenty, szczególnie fajna ta gra z tym zielonym robalem :), jak się ta gra nazywa? to bym poszukała na allegro, my dużo gramy w gry, ostatnio w skrable i przydała by nam się jakaś nowa fajna gra.

Hasbro GIGGLE WIGGLE gra zręcznościowa MB *AKiJ* (501236961) - Aukcje internetowe Allegro o tutaj jest na przyklad :)

Filip tez lubi rozne gry :) Ostatnio zajal sie wiecej komputerem, przeszlismy gre Garfielda juz teraz dam mu Scooby Doo jakies zagadki do wyjasnienia.

Ale ogolnie lubi grac w rozne gry na www.gry.pl lub na innych stronkach i w planszowe :) Wyscigi jakies, chinczyka czy inne gry :)

dzięki Cat, ale czaderska ta gra, musi być przy niej niezły ubaw :D

mój syn też gra na grach.pl i jest to jedyna strona na której mu pozwalam grać bo okazało się że na niektórych stronach są tzw gry erotyczne :eek: więc mam wszystkie inne strony z grami powyłączane

Scooby Doo tez mieliśmy "strachy na lachy" i graliśmy w nią razem bo była trochę trudna, ale bardzo fajna :)

No polecam jeszcze Garfielda - porzadki :) Chodzi sie po domu i odklada na miejsce rzeczy ktore psiak porozwalal po caly domu i ogrodzie. Jak sie ulozy w jednym pokoju wszystko to dostaje sie klucz do nastepnego pokoju itd i przy okazji zbiera sie puzzle :) Na gre sie ma 8h i jest 58 puzzli do zebrania lacznie i kilka pokoji i ogrod i piwnica i strych do przejscia :)

Fajna :)