Skocz do zawartości
szpileczka

Jakie prezenty pod choinkę???

Polecane posty

Byłam dzisiaj po południu w Carrefourze i kupiłam dwie gry:

"Moje pierwsze MONOPOLY Hasbro" i "Spadające małpki". Alan już ma zapewniony prezent pod choinkę i może nawet na urodziny (obchodzi w lutym):D

A kupiłam te dwie gry bo ich cena wynosiła ok 105 zł myślę że kupując na Allegro z przesyłką było by jednak drożnej.

Teraz muszę się tylko zastanowić którą dostanie pod choinkę.

Tak tych gier teraz spopro nawymyslali: malpki, nosorozec, kogut, slon co wyrzuca motylki, spagetti, operacja itd itd itd .... Filippo w liscie tez nakleil te spadajace malpki. Ale Chrzestny kupil te giggle i juz drugiej gry nie chcialam kupowac....

Dla chrzesniaka Andrzeja mam gre jedna na komputer - wyscigi McQuinna i inne gierki z McQuinem ale kurcze maja starego kompa i boje sie, ze im nie pojdzie ta gra i dzieciak smakiem sie obejdzie :/

co do malpek...my mielismy tego slonia co dmuchal motylkami.. i niezrobil wrazenia na dorianie wiec jhuz takich gier-zabaw niekupujemy.

Cat dzieki za link:)

Sylwia na mnie te małpki też nie robią wrażenia specjalnego ale Alan kilka razy upominał się o nie więc mu kupiłam bo były w promocji.

A co do Monopoly to masz rację ta gra jest fajna- przynajmniej mi się bardzo podoba :)

moj to tylko o klocki jeczy.. hihi.. jakos te gry z rteklam go nieruszaja... chcial tego slonia slon byl ale w kacie... bo jednak go niezainteresowalo.. niewiem czemu..

co do monopolu no to zobaczymy jak to bedzie w swieta czy go to zainteresuje

Mój Michał dostanie od taty w paczce grę komputerową, myszkę do komputera i coś jeszcze ale b.mąż nie chciał mi napisać co, więc sama jestem bardzo ciekawa

a ode mnie bardzo skromnie w tym roku sokoła pluszowego zakładanego na rękę i z czapeczką (mój Michał ma ostatnio bzika na punkcie sokolnictwa)

a moja mama dostanie ode mnie pudełko na chusteczki, które sama wykonałam :)

79885b.jpg.thumb_300x283.jpg

Edytowano przez 1mamut
dodanie zdjęcia

To może ja podbiję temat, bo znów jest aktualny...nie wiem co kupić pod choinkę Ali (6lat) i Olkowi (4latka)....bo mąż dostanie koszulę i spinki do mankietów, a rodzice i teściowie po dobrym winie;)...z dzieciakami jest najgorzej, bo łatwo trafić na buble

zalezy czym dzieciaki sie interesuja.. moj np. od malego fascynuje sie lego wiec problemu nigdyyy niema..

sa tez fajne grry planszowe...

Hej jestem Wiola! Jak co roku zaczyna się gorączka przedświąteczna! Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to słyszałam (powiedziała mi o tym moja przyjaciółka), że w sklepie Toys r us jest teraz taka promocja, że jak się kupi zestaw lego city za min. 50zł, to się dostaje gratis zestaw policyjny lego city i wtedy dwa prezenty z głowy. Muszę pojechać do Blue City, może zdążę, Trzymajcie za mnie kciuki abym jeszcze dostała te klocki lego. :))

Mój syn w tym roku dostał fajny samochód sterowany, jest strasznie szybki i do jeżdżenia pod domu się nie nadaje ale jak tylko zrobi się ciepło i sucho będziemy chodzić na boisko nim pojeździć :) podobno rozwija prędkość 40 km :rolleyes:

tez bym taki chciała :o

mój synek w tym roku dostał helikopter sterowany :) bardzo się cieszył bo bardzo interesuje się tą tematyka ... wiecie statki kosmiczne itp itd :) kocham święta ! :)

Ja dla malucha planuję klocki clics (takie jak w szkolnisie, do zrobienia statku pirackiego) albo wafle (to też takie klocki),

ale z maluchami to jest łatwo, gorzej jak przychodzi kupić jakiś prezent rozwydrzonemu nastolatkowi, co by cały dzień przed kompem siedział - to jest dopiero kłopot.

A zastanawiałyście się już może nad prezentami na gwiazdkę dla swoich mężczyzn? :) Mi ostatnio w oko wpadły takie luksusowe zestawy do golenia: ZESTAWY DO GOLENIA - MenSpace.pl i zastanawiam się czy nie sprawić takiego swojemu mężowi z okazji świat Bożego Narodzenia:)

Chciałabym aby było to coś praktycznego ale jednocześnie wyjątkowego. Co o tym sądzicie? Czy ucieszyłby się z takiego prezentu?

u nas prezenty przynosi gwiazdka pod choinkę w tym roku przyniosła dzieciom gre planszową kubuś puchatek, grę memory czyli gra 'na pamięć',a najmłodszemu maluszkowi kocyk duplex z feretti bardzo fajny podwójny,ciepły kocyk,oczywiście do tego jakieś drobiazgi jeszcze albo ubranka