Skocz do zawartości
szpileczka

Jakie prezenty pod choinkę???

Polecane posty

bardzo fajne te Twoje prezenty i przydatne, zwlaszcza ten kocyk duplex:) chociaz przydalaby mu sie takze jakas zabawka ale to pewnei dostal od innych multum?:)

Ja nieprzerwanie, od zawsze w wyborze prezentów kieruje się czyimiś zainteresowaniami. Wybory z reguły padają na książki. Trzeba tylko pamiętać o napisaniu dedykacji :)

Zależy dla kogo. Zazwyczaj mam już swoje typy. Często są to symboliczne prezenty, ale większość zamawiam już wcześniej np. na https://wymarzonewnetrze.com/ dlatego, że przed świętami jest zazwyczaj problem z terminami dostaw przez kurierów :-/

Książeczki, zabawki, ubranka to odpowiednie prezenty dla maluszka. Trzeba jednak pamiętać żeby zabawki były bezpieczne i wykonane z naturalnych materiałów. Prezent pod choinkę powinien cieszyć i być bezpieczny dla dziecka.

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat ponieważ już prawie równy miesiąc do świąt może ktoś z was już ma jakieś pomysły na świąteczne prezenty? ja akurat muszę coś chrześniaczce fajnego kupić bo nie wiem sam na razie nie wiem co bo jest taki duży wybór na rynkach w zabawkach że po prostu jest masakra. Mam jeszcze takie małe zapytanie co sądzicie o reklamach co już idą prawie miesiąc w telewizji przyśpieszają magie świąt a może psują po prostu?. Moje zdanie jest takie że to chyba jest porażka z tymi reklamami za szybko to wszystko.

Jeśli chcesz kupić coś swojej chrześniaczce, to polecam tą stronę http://www.kodyrabatowe.gg.pl . Na stronie są kody rabatowe m.in do smyka, 5,10,15 . Są to sklepy typowo dziecięce, w których na pewno znajdziesz coś fajnego. Ja ze swojej strony mogę Ci doradzić, żebyś kupić jakąś fajną sukienkę i zabawkę. Dziewczynki uwielbiają sukienki. Sprawdź tylko dobrze rozmiar, żebyś nie kupił przypadkiem za małej, bo jeśli kupisz za dużą, to nie będzie jeszcze tak dużego problemu, bo dziecko będzie mogło ją nosić za pół roku, czy rok. Dzięki tym kodom rabatowym będzie Cie stać i na ubranie i na zabawkę, bo możesz zgarnąć nawet 30% rabatu.

Niedawno kupiłam Xboxa, więc na prezenty kupiliśmy sobie nawzajem gry :D

Gry jeszcze zapakowane siedzą w szafie i czekają na wigilię, a już jest kłótnia, w którą będziemy grać najpierw.

Za kilka dni mamy też dzień babci i dziadka. Co planujecie do swoich na prezent?

Ja myślę aby moim kupić taki ciśnieniomierz senior sanity.

Podzielcie się propozycjami!

Hej, już nie tylko pod choinkę, ale chcemy dla mojego 18-letniego chrześniaka kupić tablet, bo ma urodziny w marcu. Zastanawiamy się, czy porządnie nie zainwestować i nie kupić mu iPada, ponieważ to rozsądne dziecko, chce iść na studia, więc na pewno takie urządzenie mu się przyda. Przeglądam stronę z iPadami http://ispot.pl/ipad-ipad-pro i jak mogłabym prosic o jakąś radę, który wybrać, to byłabym bardzo wdzięczna

Na szukanie fajnego prezentu na święta nigdy nie jest za wcześnie. Mi wpadł pomysł, że wezmę mojemu ślubnemu nowego smartfona. Żeby nie wydać za dużo postanowiłam dobrać kolejny telefon w abonamencie u obecnego operatora, TMobile. Mają niezłe modele i nie doliczają zwyżek do abonamentu, więc co miesiąc płacę podobnie, a nie że nagle wyskakuje ekstra 20 złotych do zapłacenia za nieterminowo opłaconą fakturę czy brak elektronicznej faktury. A tak niestety bywa u konkurencji.

Ostatnio synowi kupiłam komputer na stronie https://www.komputery360.pl. Bardzo mu się ten pomysł spodobał i cieszył się niesamowicie. A ja przyznam, że zapłaciłam tylko 1000 zł :) Wszyscy zadowoleni ;)

Powiedzcie co dajecie swoim mężom w prezencie ? Bo ja ciągle nie mam nic dla niego.. Ostatnio wpadł mi w oko taki jeden skórzany pasek męski. W sumie to wydaje mi się że taki porządny pasek to fajny prezent jak myślicie? Czasami widziałam że łączą paski z portfelami jako komplet. I sama nie wiem co mam zrobić.... Pomóżcie....

A ja prezenty robię własnoręcznie i cieszą się lepszym uznaniem niż te kupione za 10-50 zł. Poczytajcie o pomysłach, jest tego sporo.

Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci, to moim zdaniem najlepiej kupić taki prezent, który pobudzi je do aktywności, czy to fizycznej, czy artystycznej. Na http://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaki-prezent-na-mikolaja-dla-dzieci-najlepszy-co-kupic-dla-dziecka/3708/ trafiłam na trochę porad i propozycji prezentów dla dzieci w różnych wieku - warto przejrzeć.

Też jestem za tym, by zabawki dla dzieci miały też drugie dno. Oprócz samej zabawy, dobrze jest też gry zawiera to elementy edukacyjne, wtedy można być pewnym, że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, bo rozwój dziecka jest wart naszej każdej złotówki. :) Na ciekawy pomysł na prezent trafiłam, właściwie z polecenia koleżanki, na programy edukacyjne: http://www.akademia-umyslu.pl/. Jest to i zabawa, rozwój inteligencji oraz kreatywności i nauka w jednym. Każda część (a jest ich 4) zawiera po 20 ćwiczeń różnego poziomu - im dziecko będzie zbierać w grze więcej pochwał, nagród, tym będzie miało większą motywację do pokonywania coraz trudniejszych ćwiczeń i jest to świetny sposób na zmotywowanie. :)