Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Telewizja i sport co ogladaja nasi faceci???

Polecane posty

Czy zawsze wszyscy faceci jak wracaja do domu zasiadaja przed telewizor i ogladaja opery mydlane i wspanialy sport czekajac na obiadek??? I co najbardziej lubicie ogladac???

moj pan maz telewizji nie oglada prawie wcale, chyba ze akurat na eurosporcie jest snooker. on natomiast zaraz po powrocie z pracy zasiada przed komputerem - czasami nawet butow nie sciaga i kurtki tylko od razu wlacza kompa :mrgreen:

Moj polowek uwielbia pilke nozna, na moje szczescie mistrzostwa juz sie dawno skonczyly, ale przyznam ze ten okre to byla tragedia :evil: , obecnie jak wraca oglada tylko wiadomosci i skrot sportowy ;-)

Moj tez pike nozna tlucze w kolko :-/ nie dosc, ze chodzi na mecze (obecnie przerwa wiec moge sie nim nacieszyc) oglada wszystkie skroty spotrowe, Orange Esktraklase czyta wszystkie moliwe strony w necie o pilce i jego ulubionych druzynach :lol: w sumie: przynajmniej ma zajecie i glupoty mu po glowie nie chodza ;-)

MOJ MAZ NAJCZESCIEJ SIEDZI PRZY KOMPIE .A ZE SPORTU TO JEDYNIE SNOOKER WTEDY OGLADA TO CALYMI GODZINAMI :-/

TAK JUZ TERAZ OGLADAM I NAWET MNIE TO INTERESUJE ALE NA POCZATKU NIE MOGLAM ZROZUMIEC CO W TYM JEST CIEKAWEGO

i to mi sie podoba :mrgreen: ja mam nawet swoich ulubiencow, ktorym kibicuje i czesto sie zdarza, ze jestesmy z panem mezem "po przeciwnych stronach barykady" :-P

:?: :?: kurcze, nic nie slyszalam :-/

juz znalazlam informacje i tak kojarze go. szkoda nie mial nawet 28 lat. :cry:

(*)(*)(*)(*)(*)

no szkoda rok temu sie ozenil i urodzila mu sie coreczka.takie dziwne i tajemnicze jest zycie nigdy nic nie wiadomo :-(

Moj uwielbia TV i kompa. Wiadomosci, mecze, seriale, filmy wszystko jak leci.

Ja nie mam czasu albo nawet i nie lubie TV. No i nie placze, ze nie obejrzalam teleexpresu, bo dziecko w tym czasie oglada bajke :lol:

Lubie za to czasem teleturniej lub film obejrzec. Seriale mnie znudzily. Moj maz za to niecierpial Tanca z gwiazdami ani Jak oni spiewaja. A i tak ogladalam nieregularnie :lol:

Wiadomosci czytam w necie.

Tradycyjnie oprócz sportu mój mąż uwielbia humor w postaci różnych kabaretów. Toteż w najbliższą sobotę czeka nas wieczór z Pulsem i Mazurską Nocą Kabaretową;)!

Jakby to powiedzieć ja nie mam telewizora w domu, więc mój mąż nic nie oglądał. No ale za jego namową zgodziłam sie na projektor. Wybraliśmy taki jaki prezentują na https://blip.pl/najlepsze-projektory-do-domu/ i to był mój błąd. Mąż wtedy na urodziny od swojego rodzeństwa dostał PS4 i teraz cały czas gra. Czuję jakbym miała w domu jeszcze jedno dziecko. A czasem chciałabym obejrzeć jakiś dobry film na tym projektorze, a tu nie bo mój mąż gra. I to często z kolegami. Powiedzcie mi skąd to się bierze

Zaloguj się, aby obserwować