Jump to content
Sign in to follow this  
tutelitury

Buciki naszych dzieci

Recommended Posts

niestety nie mam juz tych najwczesniejszych, a te ktore Oliwka teraz nosi sa w stanie oplakanym - niestety szanowac bucikow moje dziecko nie lubi :-(

moje dziecie chodzi na bosaka

[ Dodano: 27 Grudzien 2006, 16:29 ]

tzn po domu a na ulice ma ze3 -4 pary

Joa bardzo ekonomicznie , tyle par butow dla dzieciaka . Nie szkoda Ci pieniedzy , przeciez Oliwka zaraz z nich wyrosnie i nowe , prawie nieznoszone buty do kosza wyrzucisz .

jak kazda dama Oliwka ma szafe pelna butow :mrgreen:

moj Oli tez ma cztery pary butow (moja mama kupuje jak znajdzie cos ladnego), mimo, ze nie nosi (jedna nozke ma skrzywiona i nie wchodza mu butki)

kiedys mu zakladalam ale to tak bardziej dla picu :-P teraz butki leza schowane dla rodzenstwa, mam nadzieje, ze je zedrze :!: :lol:

saviera, jedna pare tylko kupilam :) reszte dostala....

...tylko nie mow ze uzywane :-?

jedne sa po kolezanki corci drugie nowe trzecie sama kupilam . dziewczyne znam bardzo dobrze wiem ze o dziecko dba etc. jezeli widze ze cos jest w dobrym stanie nie widze problemu tak samo jak oddaje po oliwce rzeczy i ludzie biora - a i jezeli cos sie nie nadaje to nie daje tego

Joa co innego rzeczy , a co innego buty . Nigy nie ubieraj dziecku butow po innym dziecku do chodzenia . I nie chodzi tutaj o dbanie , czy cus . Kazdy czlowiek innaczej stawia stopy , but urzywany zwlaszcza dla dziecka ktore dopiero zaczelo chodzic to "Problem" . Moze i nie na samym poczatku , ale napewno wyjdzie to z wiekiem . Twoja Oliwia moze pozniej np. krzywo stawiac nozke czy dostac grzybicy itp. Stary urzywany but jest zawsze zdeformowany , to "forma" nozki innego dziecka . Jesli nie wierzysz , to sprobuj sama ubrac buta po kolezance i spawdz czy bedzie Ci sie wygodnie chodzic . Pamietaj ze male dziecko w wieku Oliwi uczy sie dopiero stawiac kroki i jak sie nauczy chodzic teraz tak bedzie chodzilo pozniej . Skorygowac bledy pozniej jest bardzo trudno .

Jestem "uczulona" jesli chodzi o buty , moj syn mial platfusa i sporo sie na ten temat nauczylam . Moje dzieci nigdy nie chodzily w butach po innych dzieciach , nawet gdy te inne dzieciaki byly nie wiem jak zadbane .

Saviera masz racje.Nie powinno sie zakladac dziecku butow po innym dziecku,wlasnie z tego powodu o ktorym piszesz.

Kiedys bylo o tym w tv w jakims programie dla rodzicow,stad tym wiem i nigdy nie

zakladam Weronice butow po innym dziecku.

Co innego ubranka a co innego buty.

Joa teraz jestes uswiadomiona :lol: :lol: czlowiek uczy sie na bledach , dobrze ze na takim forum mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec :mrgreen:

Sign in to follow this