Skocz do zawartości
tutelitury

Ozdoby robione przez dzieci...

Polecane posty

Wieszacie na choince?? Czy robicie je razem z dziećmi i jakie to ozdoby???

Mój synek ma własną malutką choinkę. Na niej ma swoje aniołki, łańcuchy, kuleczki, aniołki i inne...

Oliwka dzis z przedszkola przyniosla piekny kolorowy lancuch, a w ubieglym roku bombke - oczywiscie ozdoby zawisna na choince :-D

No musze sie pochwalic :mrgreen: Jestem bardzo dumna z synka. To jego swiateczne dzielo czyli aniolek :smt059 :angel4: :angel5: :angel7: :angel2: :angel12: :angel11:

anioleksynka4_180.jpg

Tutka!!!!ciocia Iza tez jest dumna!!!!!!

Dzieki az dwa razy, no,no :)

Oczywiscie zawolalam Kubusia i mu przeczytalam zobaczyl

I mowi:

Kto to??

Patrzy na fotke i mowi:

Czy to ta swinia :lol: :oops:

Oczywiscie pokazalam mu twoja fotke i wyjasnilam.

Pochwal sie malowankami :->

Sylwia-piekne!!!!

Tutka,powiedz synusiowi ze na zdjeciu jest moja najlepsza przyjaciolka....hihihihi

moj maly jeszcze nie rysuje skoordynowanych rzeczy.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzieci są naprawdę pomysłowe - świetne są te rzeczy i bardzo oryginalne.Na takie ozdoby jakie tu wkleiłyście na pewno nigdzie się nie trafi :) tak jak to bywa z świątecznymi ozdobami ze sklepów:D

A mój synek wczoraj na zajęciach plastycznych zrobił takiego Mikołajka, jestem z niego bardzo dumna:)

001.jpg

ale słodziak :-)

My powyciągaliśmy już nasze domowe ozdoby świąteczne i poustawialiśmy z Filipem :) Ale jego zeszłoroczne z przedszkola sie pogiely i niestety poszly do kosza. Ale mamy ksiazke wycinanek i prac recznych, wiec moze jakos porobi cos jeszcze...

no nam sie lancuchy podniszczyly trzeba bedzie nowe mamy tez ksiazke Ozdoby świąteczne gdzie sie je wyciska i sklada bardzo ladne wiec bedziemy cos przygotowywac