Jump to content
tutelitury

Jasełka i Wigilia w przedszkolu / szkole???

Recommended Posts

Jak to z waszymi dzieciaczkami??? Moj synek niestety w domu bo chory wiec nie poszliśmy :cry: Czy u Waszych dzieci są?? Czy brały udział???

My od wczoraj janiolka trenujemy , juz dwie proby poza nami ...w sobote mamy generalna w strojach , a w niedziele o 18.00 pasterke dla dzieci i Jaselka z zywym dzieciatkiem Jezus , Jozefem i Maryja :-D Juz sie doczekac nie mozemy :-D :-D

my jestesmy juz po jaselkach w przedszkolu, bylo bardzo swiatecznie i elegancko. Dzieciaki wlozyly mnostwo pracy w jaselka, zreszta nie tylko dzieci - wychowawczynie przygotowaly stroje, i "gwiazdkowe" swieczuszki, a emocje siegnely zenitu - Oliwka miala wypieki jeszcze z godzine po wystepach - zdjecia wkrotce :-)

U nas przedszkolne Jaselka byly w sali teatralnej w kosciele. Michal mial byc w grupce dzieci, ktore przyszly do Jezuska. Pisze, ze mial byc, bo juz drugi tydzien choruje. Moze w przyszlym roku sobie odbijemy?

Dzisiaj w przedszkolu mojego synka organizowana jest wigilia w jego grupie dla dzieci i rodziców. Dzieci przegotowywały z tej okazji jakieś przedstawienie- ale czy to będą jasełka tego niestety nie wiem:confused: Alan nic nam nie chciał powiedzieć, wiem za to że uczyli się kolęd:)

Dzieciaki z tej okazji mają być ubrane elegancko- biała koszula, eleganckie spodnie, a chętni rodzice mieli przygotować jakiś poczęstunek:)

Za to wiem:D że w moim rodzinnym mieście co roku dzieciaki ze scholi przygotowują jasełka i moim zdanie wychodzi im to bardzo fajnie:)

Mysmy w niedziele Kerst concert mieli :) moja corcia debiut gry na flecie miala :) Koncert byl bardzo udany , podobal mi sie :)

Jaselka 24 grudnia bede , niestety w tym roku bez moich dzieci .... swieta spedzamy w Polsce :) troche zaluje ze nas nie bedzie , po pasterce wszystkie dzieci pojda z lampionami do szopki postawionej w centrum naszej miejscowosci , napewno bedzie ciekawie ....:)